Klaipėdiečiai po 10 min. turėjo tik keturių taškų deficitą (18:22), tačiau antrąjį kėlinį svečiai laimėjo 22:10 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 16 taškų pranašumą (28:44).

Antrojoje susitikimo pusėje aikštės šeimininkams taip ir nepavyko pasivyti atitrūkusių varžovų.

Klaipėdos komandai 19 taškų pelnė Gytis Masiulis, 18 – Deividas Gailius, 9 – Tomas Delininkaitis, 8 – Darrinas Dorsey.

Vėl visiškai prastai atrodė šeimininkų aukštaūgis Andre Williamsonas, per 7 min. nepelnęs nė taško ir surinkęs negiamą efektyvumo balų skaičių (-1).

Antrą laimėjimą į sąskaitą įsirašiusioje Dižono ekipoje 19 taškų surinko Davidas Holstonas, 14 – Jeremy Leloup, 13 – Rasheedas Sulaimonas, 12 – Alexandre'as Chassangas, 10 – Axelis Julienas (10 rez. perd.).

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais spalio 29 dieną svečiuose su Salonikų PAOK (Graikija) ekipa.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.