Rusijos ekipa pusę rungtynių daužė pagarsėjusią katalonų gynybą, per du kėlinius surinkdama net 48 taškus.

Nesulaikomai žaidė K. Pangosas, iki pertraukos į savo sąskaitą susikrovęs 14 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus.

19-ą min. Š. Jasikevičiaus auklėtiniai atsiliko 17 taškų skirtumu (29:46), tačiau per pertrauką pajėgos buvo perrikiuotos, K. Pangosas – neutralizuotas, ir „Barcelona“ ėmė žaibiškai artėti.

27-ą min. šeimininkai jau kvėpavo varžovams į nugaras (51:53), tačiau šį spurtą atrėmė du tritaškius pataikęs K.C. Riversas.

Nors paskutiniame ketvirtyje daugiau nei 5 min. „Zenit“ pavyko ir toliau išlaikyti oponentus vienu metimu nepanaikinamu atstumu, galiausiai „Blaugrana“ arenoje vis tiek užvirė nervų karas.

38-ą min. „Barcelona“ pagaliau grąžino pusiausvyrą švieslentėje, tuomet tritaškiais apsikeitė K. Pangosas ir Brandonas Daviesas.

Pastarasis pelnė 6 taškus iš eilės, bet iš toli pykštelėjo K.C. Riversas, arčiau krepšio prasiveržė K. Pangosas – likus 10 sek. iki finalinės sirenos „Zenit“ vėl pirmavo (76:74).

Paskutinė „Barcos“ ataka po Š. Jasikevičiaus minutės pertraukėlės baigėsi netaikliu Cory Higginso metimu iš toli.

Artūras Gudaitis svečių gretose žaidė 9 min. ir pelnė 5 taškus (2/3 dvitaškių, 1/2 baudų) bei atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį.

Ketvirtame kėlinyje po ilgos pertraukos vėl žengęs ant parketo, lietuvis grumdamasis po krepšiu puolime kryptelėjo čiurną ir iššlubavo iš aikštės skausmo perkreiptu veidu. Į rungtynes jis nebegrįžo.

Po mačo televizijos eteryje dėl vidurio puolėjo traumos apgailestavusiam Xavi Pascualiui taip pat teko verstis be Mateuszo Ponitkos.

Įdomu, jog „Barcelona“ trečiadienį per visas rungtynes perėmė tik 1 kamuolį.

Katalonai laimėjo Eurolygos reguliarųjį sezoną (24/10), „Zenit“ užėmė aštuntą vietą (20/14).

Antrosios serijos iki trijų pergalių rungtynės vyks penktadienį taip pat Barselonoje.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 18 (9 atk. kam.), Cory Higginsas 15 (6 rez. perd.), Kyle'as Kuricas 12, Nikola Mirotičius 10;

„Zenit“: Kevinas Pangosas 19 (3/3 dvit., 4/6 trit., 9 rez. perd.), Willas Thomasas 12, K.C. Riversas 11, Austinas Hollinsas 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (75)