Baskai išvykoje 75:74 (20:26, 30:9, 17:25, 8:14) įveikė „Olympiakos“ (3-4).

T. Sedekerskis nugalėtojams per 34 minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko tris rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, triskart suklydo ir surinko 27 naudingumo balus.

I. Brazdeikis per 9 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo du kamuolius ir liko su nuliu naudingumo balų.

Po Duško Ivanovičiaus sugrįžimo tai antroji iš eilės „Baskonia“ pergalė Eurolygoje.

„Olympiakos“ mačo pradžia nieko blogo nežadėjo – dar pirmame kėlinyje ji susikrovė dviženklį pranašumą (20:9), bet netrukus gavo smūgį atgal. Pabudę baskai laimėjo atkarpą 12:0 ir patys išsiveržė į priekį (28:26).

Netrukus jie dar kartą be atsako pelnė 12 taškų ir dar neįpusėjus mačui patys pabėgo – 50:32. Antrą kėlinį „Baskonia“ laimėjo įspūdingai – 30:9.

Po pertraukos „Olympiakos“ po truputį karpė varžovų pranašumą, o spurtavusi 8:0 ketvirto kėlinio pradžioje priartėjo per tašką 66:67. Tada „Olympiakos“ penkias minutes nepelnė taškų, tačiau prabudo tritaškiais – susmeigę du iš eilės po ilgos pertraukos vėl atsidūrė priekyje 72:71.

Artėjant paskutinei kėlinio minutei Chima Moneke sugrąžino minimalų pranašumą svečiams. Vėliau komandos apsikeitė netiksliais metimais, o likus žaisti 10 sekundžių Giannoulis Larentzakis išprovokavo pražangą ir realizavo abu baudos metimus (74:73).

Vis tik paskutinis žodis priklausė Codi Milleriui-Mcintyre’ui, beveik su sirena pataikiusiam dvitaškį ir išplėšusiam pergalę „Baskonia“ ekipai.

„Olympiakos“: I. Caananas 23, A. Petersas 22, M. Fallas 10.

„Baskonia“: Ch. Moneke 20, T. Sedekerskis 12, M. Howardas 11, V. Marinkovičius 10.