Ramūno Cvirkos auklėtiniams koją pakišo sudėtinga mačo pradžia, kurią pasvaliečiai pralaimėjo 2:13. Tiesa, netrukus „Pieno žvaigždės“ atsitiesė ir antrame kėlinyje patys įgijo aštuonių taškų pranašumą (27:19).

Vėliau Rusijos klubas sumažino atsilikimą ir vėliau nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo iki pat mačo pabaigos.

Ketvirto kėlinio viduryje svečiai iš Samaros turėjo 5 taškų persvarą (74:69), tačiau pasvaliečiams varžovų pasivyti nepavyko ir „Krasnyje Krylja“ šventė pergalę.

15 taškų į svečių krepšį įmetė Osvaldas Olisevičius, 14 – Andrejus Agafonovas, 13 – Steponas Babrauskas (7 atk. kam.), 12 – Egidijus Dimša.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Aleksejus Zozulinas (25 tšk.) ir Jevgenijus Fidijus (17 tšk.).

Šeštadienį komandos tarpusavyje sužais dar kartą.