Nuo pirmųjų minučių minučių varžovams pabėgti leidę Manto Šerniaus auklėtiniai pralaimėjo visus keturis kėlinius ir nė sekundę negalėjo pagalvoti apie pergalę.

Pasvaliečių gretose išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs Žygimantas Skučas – 17 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. 14 taškų pridėjo Andrijus Agafonovas, 10 – Steponas Babrauskas.

Nugalėtojams 12 taškų surinko Maris Gulbis, po 10 – Alanas Wigginsas, Andrejus Šelakovas ir Kristapas Janičenokas.

Tiesa, dovanėlę „Pieno žvaigždėms“ įteikė autsaideriai. Domžalės „Helios Suns“ krepšininkai išvykoje po pratęsimo 97:86 (15:27, 20:13, 26:24, 22:19, 14:3) nokautavo Zgoželeco „PGE Turow“ ekipą, kuriai Denisas Krestininas pelnė 7 taškus.

Lemiamame ture pasvaliečiams reikės įveikti „Helios Suns“ komandą ir tikėtis „Ventspils“ pergalės prieš „PGE Turow“ klubą.

I grupės turnyro lentelė:

1.„Ventspils“ (Latvija)550426:37310
2.Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija)523381:3937
3.Pasvalio „Pieno žvaigždės“523397:4187
4.Domžalės „Helios Suns“ (Slovėnija)514352:3726

FIBA Europos taurės turnyre dalyvauja 56 klubai, suskirstyti į 14 grupių dvejose konferencijose. Į šešioliktfinalio etapą pateks dvi pirmąsias vietas grupėse užėmusios komandos ir keturios absoliučiai geriausios trečiąsias vietas užėmusios komandos.