Pirmoje rungtynių pusėje sąlygas diktavo svečiai. Po Karolio Guščiko ir Giedriaus Kurtinaičio taiklių metimų po pirmojo kėlinio raseiniškiai pirmavo septyniais taškais (25:18), o prieš didžiąją pertrauką persvarą dar padidino – 45:34.

Atstumas tarp komandų augo iki trečiojo kėlinio vidurio (60:45), bet tuomet „Perlas-MRU“ surengė tritaškių šou, o „Rasų“ atstovai užstrigo šeimininkų gynyboje - 63:55. Pradėtą spurtą vilniečiai pratęsė paskutiniame ketvirtyje ir likus žaisti 7 minutes išlygino rezultatą (66:66). Lygiai komandos žaidė iki paskutinės minutės. Po K. Guščiko tritaškio komandas teskyrė vienas metimas (78:76), bet paskutinėje „Rasų“ atakoje iš toli netiksliai atakavo Aidas Kavaliauskas, o pergalę vilniečiams užtikrino du tikslūs Remigijaus Suginto baudų metimai.

„Perlas-MRU“: Antanas Udras 19 (10 atk. kam.), Dominykas Domarkas ir Remigijus Sugintas po 16, Tadas Rinkūnas 14 taškų.

„Rasai“: Karolis Guščikas 26 (11 atk. kam.), Giedrius Kurtinaitis 22, Valdemaras Savostjanovas 11, Aidas Kavaliauskas 9 taškai.