Paskutinėmis antro kėlinio sekundėmis Mindaugas Girdžiūnas smeigė tritaškį ir sumažino „Hapoel“ pranašumą iki 6 taškų – 36:30.

Visgi trečiame kėlinyje šeimininkai dar labiau atitrūko – Donta Smitho ir D‘Oro Fischerio vedami Jeruzalės krepšininkai susikrovė 13 taškų persvarą (57:44).

Ketvirto kėlinio pradžioje „Neptūnas“ surengė 7:1 spurtą ir deficitą sumažino iki vienženklio – 51:58.

Visgi „Neptūnui“ arčiau priartėti nepavyko – „Hapoel“ surengė 10:3 spurtą ir iki mačo pabaigos likus 3 minutėms susikrovė 14 taškų pranašumą (68:54).

Klaipėdiečiai dar bandė spardytis, tačiau sėkmingai atsilaikę „Hapoel“ krepšininkai iškovojo pirmą pergalę Europos taurės turnyre (74:59).

Šiame mače Izraelio čempionai atliko net 21 rezultatyvų perdavimą, o klaipėdiečiai – tik 11. Žydai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių (41-34) ir rečiau klydo (14-20).

„Neptūnas“ vertėsi be traumuoto pagrindinio įžaidėjo Danielio Ewingo, kas, pasak D. Adomaičio, ir buvo viena pagrindinių skaudžios nesėkmės priežasčių.

„Tai buvo labai sunkios rungtynės išvykoje. Ypač sunku žaisti be pagrindinio įžaidėjo. Dar kartą įsitikinome, kad D. Ewingas – mums labai svarbus. Tos 20 klaidų, kurias mes padarėme, varžovams leido pelnyti 15-17 greitų taškų. Pirmoje rungtynių pusėje pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių ir varžovams suteikėme per daug antrų šansų. Dėl rotacijos stygiaus Mindaugas Girdžiūnas žaidė 36 minutes ir dėl nuovargio atsirado klaidos“, – po mačo teigė D. Adomaitis.

„Hapoel“: Earlas Rowlandas 17 (24 naud. bal.), Donta Smithas 16 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud. bal.), D‘Oras Fischeris 11, Tony Gaffney 10, Joshas Duncanas 8.

„Neptūnas“: Travisas Baderis 17, Martynas Mažeika 11, Mindaugas Girdžiūnas 10, Harvey Grantas 9, Arnas Butkevičius 6.

Kitas rungtynes D. Adomaičio treniruojama komanda žais kitą trečiadienį, kai namie priims Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ ekipą.

Pastaroji ekipa trečiadienio vakarą patyrė pirmąjį pralaimėjimą – Maskvoje vykusiame susitikime 73:78 (17:23, 19:24, 17:11, 20:20) nusileido Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ krepšininkams, kuriems tai buvo antroji pergalė paeiliui.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (66)