Jonas Valančiūnas dvikovą pradėjo starto penkete ir žaidė tik 4 minutes (mažiausiai sezone), pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir kartą suklydo.

„Suns“ startavo 9:4, „Pelicans“ strategas Willie Greenas 4-ą minutę prašė pertraukėlės, po kurios vietoj lietuvio aikštėje pasirodė Dysonas Danielsas. Likusį rungtynių laiką J. Valančiūnas praleido ant atsarginių suolelio.

Prieš lemiamą kėlinį svečiai turėjo trapią 7 taškų persvarą. Sužaidus 4 minutes rezultatą persvėrė Bradley Bealas (96:95), tačiau „Pelikanai“ nesutriko ir atsakė atkarpa 6:0.

Likus 4 min. „Suns“ atsiliko 101:103, Larry Nance’as pataikė baudas, Zionas Williamsonas dėjimu užbaigė ataką, dvitaškį pridėjo CJ McCollumas – ir likus 1:41 min. svečiai atitrūko 109:103. „Suns“ per likusį laiką išsigelbėti nepavyko.

„Pelikanus“ į pergalę vedė CJ McCollumo ir Ziono Williamsono tamdemas. Gynėjas per 42 minutes pelnė 31 tašką, aukštaūgio sąskaitoje – 29 taškai per 40 minučių, taip pat 10 atkovotų kamuolių ir 5 blokuoti metimai.

Ši pergalė leido „Pelikanams“ pavyti „Suns“ turnyro lentelėje, abi ekipos dalinasi 6-7 vietas, tačiau tarpusavio dvikovose dukart pergales šventė „Saulės“.

Pergale mažiau turi „Kings“ (45/33) ir „Lakers“ (45/33). „Pelicans“ reguliarujį sezoną užbaigs dvikovomis su „Trail Blazers“, „Kings“, „Golden State Warriors“ ir „Lakers“.

„Suns“: Bradley Bealas 33, Devinas Bookeris 25, Kevinas Durantas 23 taškai.

„Pelicans“: CJ McCollumas 31, Zionas Williamsonas 29, Jose Alvarado 15, Trey Murphy 13, ..., Jonas Valančiūnas 2 taškai.