Namuose žaidę katalonai šventė eilinę pergalę Eurolygoje rezultatu 86:81 (21:18, 26:25, 18:19, 21:19).

Rogerio Grimau auklėtiniai pirmavo visas rungtynes, pirmoje jų dalyje buvo atitrūkę 17 taškų atstumu, bet svečiai rankų nenuleido.

Likus pusantros minutės iki finalinės sirenos santykis jau buvo lygus – 78:78. Tuomet iniciatyvos ėmėsi dvitaškį su pražanga pataikęs Janas Vesely, serbų strategas Ioannis Sfairopoulos nenulaikė liežuvio ir užsidirbo techninę pražangą, o komandos viltis po pertraukos gaivinęs Milošas Teodosičius sužingsniavo.

Galiausiai tašką padėjo fantastiškas Jabari Parkerio tolimas metimas. Tiesa, M. Teodosičius dar smeigė atsakomąjį tritaškį, bet čia pat sukvailiojo dar viena technine pražanga nubaustas Luka Mitrovičius.

„Crvena Zvezda“ išlieka dar niekuomet nelaimėjusi Barselonoje, taip pat šiame sezone nė sykio neparsivežė pergalės iš išvykos.

R. Jokubaitis penktadienį žaidė 22 min. ir pelnė 8 taškus (3/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, išdalino 5 rezultatyvius perdavimus, bet dusyk suklydo.

Lygiavertė ir R. Giedraičio statistika: 21 min., 9 taškai, (3/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas.

Po trijų savaičių pertraukos žaidęs „Barcelona“ taškų gamintojas N. Laprovittola šįkart tenkinosi 4 taškais ir tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Barcelona“: Jabari Parkeris 20, Willy Hernangomezas 18, Janas Vesely 14, Tomašas Satoransky 10 (6 rez. perd.);

„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius 22, Milošas Teodosičius 13 (9 rez. perd.), Dejanas Davidovacas 12, Nemanja Nedovičius 11.