Susitikimą aktyviau pradėję svečiai greitai įgijo pranašumą, tačiau dar iki pertraukos pasvaliečiai išlygino rezultatą ir pirmąjį kėlinuką laimėjo rezultatu 20:19.

Iki didžiosios pertraukos šeimininkai persvarą padidino iki šešių taškų (44:38). Vėliau „Pieno žvaigždžių“ pranašumas išaugo iki 15 taškų, tačiau šiauliečiai sugebėjo išlaikyti intrigą ir prisivyti varžovus. Visgi pergalės Pasvalio ekipos krepšininkai iš savo rankų neišleido.

Po šio laimėjimo „Pieno žvaigždės“ aplenkė „Šiaulius“ šalies pirmenybių turnyro lentelėje. „Pieno žvaigždės“ penktąja vieta dalijasi su Utenos „Juventus“ komanda, tuo tarpu „Šiauliai“ nukrito į septintą poziciją.

Rezultatas:

Pasvalio „Pieno žvaigždės“Šiaulių „Šiauliai“ – 78:76 (20:19, 24:19, 24:18, 10:20).

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas - 20 pelnytų taškų, Gediminas Maceina - 17, Tyrellas Biggsas - 15, Yanci Gatesas - 13, Evaldas Kairys - 6.

„Šiauliai“: Chase‘as Simonas - 24, Laurynas Samėnas - 17, Vitalijus Liutyčius - 10, Rolandas Alijevas - 9, Aurimas Kieža - 7.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, laimėtų rungtynių procentas):