Turnyro finale šeštadienį jonaviečiai susitiks su kitu Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaisiančiu klubu - Kauno „Žalgiris-2“. Kauno komanda pirmose pusfinalio rungtynėse 78:73 įveikė Klaipėdos LCC universiteto krepšininkus.

Pasak pranešimo, Jonavos krepšininkai pirmavo po pirmojo kėlinio penkių taškų skirtumu 24:19, tačiau gynyboje atkakliai dirbę Molėtų krepšininkai leido šeimininkams per antrąjį kėlinį įmesti tik 9 taškus ir po pirmosios mačo dalies ekipas skyrė trapus skirtumas – 33:31.

Po ilgosios pertraukos Jonavos krepšininkai susigrąžino didesnę persvarą, kurios, nepaisant „Ežerūno-Kario“ žaidėjų pastangų ketvirtajame kėlinyje, jonaviečiai neiššvaistė ir laimėjo susitikimą.

Lukas Grabauskas nugalėtojams pelnė 13 taškų, Karolis Šarukas - 12, Tadas Sebežiovas ir Vytautas Kružikas - po 9.

Svečiams 22 taškus pelnė Eimantas Narušis.

„Mažeikių“ krepšininkai kontrolinėse rungtynėse nugalėjo artėjančio sezono NKL debiutantus

„Mažeikių“ vyrų krepšinio komanda tęsia pasiruošimą NKL 2015-2016 metų sezono startui. Po pralaimėjimo Liepojos „Triobet“ klubui mažeikiškiai namuose palaužė šiais metais NKL debiutuosiančią „Telšių“ ekipą rezultatu 70:66 (18:10, 20:24, 16:22, 16:10).

Pasak pranešimo, šeimininkų ekipą į pergalę vedė Šarūnas Beniušis, surinkęs 12 taškų. Šarūnas Vingelis pelnė 11 taškų, Darius Pakamanis - 9, Vytautas Pikalavičius ir Kostas Jonuška - po 8, Arvydas Gydra ir Elvinas Gintvainis - po 6, Evaldas Šaulys ir Justas Janulis - po 5.

„Telšių“ komandai daugiausiai taškų – 21 – pelnė Audrius Maneikis. 13 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Laurynas Kaveckis, po 9 – Tomas Domarkas ir Mindaugas Norkus, 6 – Emilijus Gumuliauskas, 5 – Rokas Danielius, 2 – Nerijus Barauskas, 1 – Vilius Pocius.

„Palangos“ krepšininkai kontrolinėse rungtynėse įveikė Latvijos universiteto komandą

Naujajam NKL sezonui besirengianti „Palangos“ vyrų krepšinio komanda sužaidė penktąsias penktąsias kontrolines rungtynes. Šį kartą, prisijungus Adomui Drungilui, namuose 84:75 buvo nugalėta Latvijos universiteto ekipa.

Pasak pranešimo, palangiškiai kontroliavo visas rungtynes, bet latviai neleido „Palangos“ klubui nutolti dviženkliu pranašumu ir šeimininkai šventė pergalę 84:75.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Tadas Rinkūnas (4/4 tritaškiai), Deividas Anužis (8 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Adomas Drungilas (8 sugriebti kam.) - po 17, Matas Jucikas 15 (6 atk. kam.), Domininkas Matutis ir Aleksandras Fursas - po 6.

Latvių gretose išsiskyrė Visvaldas Bikšė, pelnęs 14 taškų. Janis Engersas surinko 12, Janis Eidukas – 10 taškų.