Željko Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje pergalę šventė 94:83 (23:15, 24:19, 25:28, 22:21).

Po šios pergalės tapo aišku, kad geriausiu atveju „Žalgiris“ po reguliaraus sezono pergalėmis susilygins su Stambulo „Anadolu Efes“ ir „Partizan“, bet neturi pranašumo prieš šias ekipas, todėl neturi ir vilčių pakilti iki dešimtosios vietos.

Savo ruožtu „Partizan“ paskutiniame ture namie privalės įveikti „Valencia“ ir laukti nors vieno turkų kluptelėjimo per likusius du mačus – išvykoje prieš „Fenerbahče“ arba namie prieš „Crvena Zvezda“.

„Partizan“ pirmavo viso susitikimo metu, o antrojo kėlinio pabaigoje atitrūko 16 taškų skirtumu – 45:29. Vis tik po pertraukos šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako ir sugrįžo į kovą – 43:49.

Ketvirtame kėlinyje ALBA buvo priartėjusi per penkių taškų atstumą, bet Kevinas Punteris surinko 4 taškus iš eilės, Jamesas Nunnally pridėjo tritaškį ir „Partizan“ pergalingai atitrūko – 84:72.

ALBA: J. Thiemannas 20, M. Thomasas 16, S. Brownas 14, Y. Wetzelis 11.

„Partizan“: J. Nunnally 19, K. Punteris ir P. Dozieras po 15, Z. LeDay 14, A. Avramovičius 11.

Kitame susitikime „Valencia“ (14-19) namie neprilygo Vilerbano ASVEL (8-25) – 69:98 (19:27, 19:25, 7:27, 19:24).

Jeigu „Anadolu Efes“ penktadienį laimės Stambulo derbį, „Valencia“ neteks šansų žengti į įkrintamąsias varžybas.

Šiame mače ASVEL gynėjas Nando De Colo aplenkė Vassilį Spanoulį ir tapo antru rezultatyviausiu Eurolygos žaidėju ir dabar turi 4472 taškus. Pirmas – Mike’as Jamesas su 4523 taškais.

ASVEL trečiame kėlinyje varžovams smogė spurtu 25:0 ir šešių taškų pranašumą išaugino iki triuškinančio – 69:38.

„Valencia“: Ch. Jonesas 18, J. Harperis 10, B. Daviesas 9.

ASVEL: J. Lauvergne’as 21, N. De Colo 19, D. Thomasas ir P. Lee po 13, E. Jacksonas 12.