Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, jau per šešias pirmąsias minutes įgiję dviženklį pranašumą po Gyorgy Golomano dvitaškio (15:5). Panašų atotrūkį „7bet-Lietkabeliui“ pavyko išlaikyti iki pat kėlinio pabaigos, kai į Issufo Sanono dvitaškį taikliu tolimu metimu atsakė Mantas Rubštavičius (24:12).

Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo sėkminga septynių taškų be atsako atkarpa ir po dviejų paeiliui D. J. Stephenso dvitaškių ženkliai sumažino deficitą (24:19). Panevėžio ekipai išlaikyti pranašumo nepavyko – likus mažiau nei minutei antrajame kėlinyje deficitą iki minimumo sumažino Gianas Clavellas (34:33).

Po ilgosios pertraukos svečiai surengė dar vieną spurtą ir po Ondrejaus Balvino taškų įgijo didžiausią persvarą (34:39), o po kelių minučių ją dar labiau padidino Clavello ir D. J. Kennedy taškai (38:46). Visgi „7bet-Lietkabelis“ neleido varžovams pabėgti į priekį ir užbaigė kėlinį Beno Griciūno ir Jamelo Morriso dvitaškiais (51:55).

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes Kristianas Kullamae pelnė dvitaškį, perėmė kamuolį, taškus pelnė Golomanas, o dar kartą apsigynės Peno dvitaškiu išvedė šeimininkus į priekį (62:61). Kova ir toliau buvo apylygė – į Clavello dvitaškį su pražanga tokiu pat epizodu atsakė ir Benas Griciūnas (69:70). Visgi per paskutines dvi minutes svečiai surengė septynių taškų spurtą (69:77) ir įtvirtino pergalę.

Šiose rungtynėse „7bet-Lietkabelis“ vertėsi be Pauliaus Murausko.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 15, Gyorgy Golomanas 13 (10 atk. kam.), Benas Griciūnas 12, Vytenis Lipkevičius 10 (9 atk. kam.), Kristianas Kullamae 6 (0/6 tritaškių), Mantas Rubštavičius ir Stefanas Peno po 5, Gabrielius Maldūnas ir Grantas Vasiliauskas po 3 taškus.

„Prometey“: Calebas Agada (9 rez. perd.) ir Gianas Clavellas po 19, D. J. Stephensas 14 (8 atk. kam.), Ondrejus Balvinas 10 taškų (8 atk. kam.).

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais sausio 14 dieną – į Panevėžį atvyks Klaipėdos „Neptūnas“.

Tuo metu šešta pergale B grupėje džiaugėsi Patrų „Promitheas“ (6-4) kolektyvas su Arnoldu Kulboka.

Graikijos atstovai savo aikštėje 84:71 (23:16, 22:22, 21:17, 18:16) pranoko Trento „Dolomiti Energia“ (2-8) ekipą.

Lietuvis per 33 minutes sumetė 16 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškis, 5/6 baudos), sugriebė 4, o perėmė 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

A. Kulboka tiek rezultatyvumu, tiek naudingumu (22) nusileido tik komandos draugui George'ui Condittui IV, finišavusiam su 17 taškų ir 26 efektyvumo balais.