Savaitgalį patį LKL čempioną Kauno „Žalgirį“ nugalėjęs „Neptūnas“ pirmąjį kėlinį laimėjo 10 taškų skirtumu (22:12), o įpusėjus susitikimui turėjo 5 taškų pranašumą – 38:33.

Po sėkmingo trečiojo ketvirčio šeimininkai įgijo 15 taškų persvarą (55:40). Ketvirtojo kėlinio viduryje Klaipėdos ekipa padidino pranašumą iki 20 taškų (63:43). Per likusį mačo laiką varžovams pavyko sumažinti atsilikimą, bet pergale džiaugėsi Lietuvos uostamiesčio komanda.

Šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 40 prieš 29.

„Neptūnui“ 21 tašką pelnė Kyle'as Weaveris, 14 – Osvaldas Olisevičius, 13 – Jerai'us Grantas (9 atk. kam.).

Pirmąją nesėkmę patyrusioje Stambulo komandoje 18 taškų surinko Ivanas Buva, 14 – Erkas Veyseloglu, 11 – Philas Pressey'us.

Kitas rungtynes Klaipėdos ekipa žais spalio 24 dieną svečiuose su Ostendės „Filou“ (Belgija) klubu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)