Intriga Eurolygos lyderių dvikovoje vyravo visą mačą. Nors susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, vėliau iniciatyvą į savo rankas perėmė „armiečiai“, trečiajam kėliniui įpusėjus pirmavę netgi dviženkle persvara (66:56).

Visgi Jamelio McLeano ir Vassilio Spanoulio tempiami šeimininkai sugebėjo atsilaikyti, o ketvirtojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį ir trapų pranašumą išsaugojo iki finalo sirenos.

Dabar Eurolygos turnyro lentelės viršūnėje įsivyravo dvivaldystė – po 10 pergalių turi ir kitą savaitę į Kauną atvyksianti Pirėjo, ir Maskvos komandos.

Rezultatyviausiai tarp nugalėtojų žaidęs J. McLeanas per 25 min. pelnė 25 taškus (10/14 dvit.), po lenta sugriebė 12 kamuolių ir viso surinko 30 naudingumo balų.

V. Spanoulis pridėjo 16 taškų ir 8 rezultatyvius perdavimus, Kosto Papanikolau sąskaitoje – 16 taškų.

CSKA ekipai 23 taškus pelnė Sergio Rodriguezas, 18 – Nando De Colo, 13 – Willas Clyburnas, atkovojęs ir 10 kamuolių.

Kitose trečiadienio vakaro rungtynėse Milano „AX Armani“ (4/9) namuose 92:85 (27:25, 22:12, 27:21, 17:26) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (6/7) komandą.

Ši italų pergalė paranki Kauno „Žalgiriui“ (8/5), kuris turnyro lentelėje prieš baskų komanda išlaikė dviejų pergalių pranašumą.

Vienu metu šeimininkų pranašumas siekė net 25 taškus (85:60), tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje jie atsipalaidavo ir vos neprisižaidė su ugnimi.

Vienas geriausių žaidėjų Milano ekipos gretose buvo Artūras Gudaitis, kuris per 25 min. pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 8/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius, 2 kamuolius perėmė, išprovokavo 5 varžovų pražangas, sykį suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

Naudingesnis už lietuvį buvo tik Curtisas Jerrelsas (25 naud. bal.), kuris pelnė 15 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Mantas Kalnietis nugalėtojams per 8 min. surinko 3 taškus (1/1 dvit., 1/1 baud.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus suklydo.

Pralaimėjusiems 19 taškų surinko Tornikė Šengelija, 15 – Rodrigue'as Beaubois, 11 – Marcelinho Huertas.

Paskutinėse 13-ojo turo rungtynėse Malagos „Unicaja“ (5/8) išvykoje 90:83 (26:24, 18:21, 22:19, 24:19) nugalėjo „Barcelonos“ (4/9) krepšininkus.

23 taškus nugalėtojams pelnė Nemanja Nedovičius, 12 taškų ir 14 atkovotų kamuolių pridėjo Jamesas Augustine'as (27 naud. bal.).

Toliau stringantiems katalonams 19 taškų surinko Thomasas Heurtelis, 14 – Rakimas Sandersas, 11 – Adrienas Moermannas.