Kauniečiai kovojo ir neleido varžovams stipriai nutolti pirmąsias 18 minučių, tačiau prieš ilgąją pertrauką svečiai pabėgo į priekį (36:27).

Su kiekvienu kėliniu palangiškiai vis didino pranašumą ir praėjus trims ketvirčiams pirmavo 66:49.

Per paskutines 10 minučių „Olimpas“ įtvirtino savo dominavimą šioje akistatoje bei šventė pergalę – 88:62.

Palangiškių gretose naudingiausias buvo snaiperis Marius Runkauskas, kurio sąskaitoje per 24 minutes – 17 taškų (1/3 dvit., 4/5 trit., 3/3 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai.

„Olimpo“ vidurio puolėjas Tadas Budrys per 16 minučių pridėjo 19 taškų (7/8 dvit.), 5 atkovotus kamuolius bei 22 naudingumo balus.

Žalgiriečių ekipoje rezultatyviausią mačą sužaidęs Matas Vokietaitis per 17 minučių pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 7/9 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Matas Vokietaitis 17 (5/8 dvit., 7/9 baud.), Mantas Juzėnas 10 (2/3 trit.), Emilis Bartninkas 9, Justas Stonkus ir Aleksas Bieliauskas (5 atk. kam.) po 7.

„Olimpas“: Tadas Budrys 19 (7/8 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Marius Runkauskas 17 (4/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud.), Karolis Guščikas 13 (6/10 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Šarūnas Valunta (3/8 dvit., 7 rez. perd.) ir Robert Subotkevič po 9, Robertas Syčius 8 (2/3 trit.).

Standings provided by Sofascore

Dar vienas įspūdingas Ajare Sanni pasirodymas ir jo metimas paskutinę sekundę atnešė Vilkaviškio „Perlui“ (9/5) trečią pergalę iš eilės. Šarūno Zablockio auklėtiniai išvykoje 95:93 (24:30, 28:24, 20:23, 23:16) dramatiškai įveikė „Šilutę“ (5/11).

Susitikimas prasidėjo itin rezultatyviai ir atkakliai, o pirmąją mačo pusę laimėjo šilutiškiai (54:52).

Po ilgosios pertraukos „Perlui“ keletą kartų pavyko išlyginti rezultatą, bet ne jį persverti, o po trijų kėlinių „Šilutė“ dar padidino savo pranašumą (77:72).

Lemiamame ketvirtyje atsilikinėję svečiai, likus 46 paskutinėms sekundėms, visgi išsiveržė į priekį po taiklaus Sanni dvitaškio (91:90), o pražangą išprovokavęs Mantvydas Žukauskas dviem baudų metimais dar padidino „Perlo“ pranašumą (93:90).

Tačiau kitoje atakoje Brysonas Etiennie griūdamas smeigė sudėtingą tolimą metimą (93:93) ir „Perlas“ paėmė minutės pertraukėle.

Paskutinį žodį tarė rezultatyviausias lygos žaidėjas A. Sanni, kuris pašokdino varžovą, smeigė lemiamą dūrį iš vidutinio nuotolio ir atsidūrė komandos draugų glėbyje.

Rungtynių herojumi tapusio krepšininko sąskaitoje per 36 minutes – 25 taškai (9/19 dvit., 1/6 trit., 4/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 25 naudingumo balai.

Šilutės ekipai Laurynas Balkūnas per 33 minutes pelnė 26 taškus (7/9 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Jurbarkas-Karys“ (9-6) namie 88:75 (18:12, 27:18, 20:18, 23:27) įrodė pranašumą prieš Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (2-14).

Jurbarko komandai Aidas Kavaliauskas per 20 minučių pelnė 13 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 27 efektyvumo balus.

Jam talkino vidurio puolėjas Ignas Juškevičius per 17 minučių pelnęs 14 taškų (6/7 dvit.), atkovojo 9 kamuolius bei surinko 20 naudingumo balų.

Rungtynes „Jurbarkas-Karys“ pradėjo 4 minutes klaipėdiečiams neleisdami pelnyti taškų ir spurtavo 13:0, o prabėgus pusantro kėlinio „Jurbarkas-Karys“ padidino persvarą iki 16 taškų (33:17).

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ sumažino atsilikimą iki 11 taškų, tačiau šeimininkai spurtavo ir įgijo rekordinę 23 taškų persvarą (57:34).

Paskutiniamė kėlinyje klaipėdiečiams nepavyko pavyti varžovų ir „Jurbarkas-Karys“ šventė pergalę – 88:75.

Uostamiesčio ekipoje išsiskyrė Matas Narvilas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 13 taškų (6/9 dvit., 1/1 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

„Jurbarkas-Karys“: Ignas Juškevičius 14 (6/7 dvit., 9 atk. kam.), Aidas Kavaliauskas (4/5 dvit., 11 rez. perd., 27 naud.) ir Tomas Delininkaitis (4/5 trit.) po 13, Karolis Kokoška 12 (4/5 dvit., 1/5 trit., 2 blok.), Mintautas Bulanovas 10, Mindaugas Lukauskis 9.

„Neptūnas-Akvaservis“: Laurynas Mikalauskas 18 (9/17 dvit.), Matas Narvilas 13 (6/9 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.), Matas Repšys ir Gabrielius Mažeika (2/5 trit., 5 atk. kam.) po 10.