Pirmo ir antro kėlinių sandūroje namų sienas gynę prancūzai spurtavo 10:0 ir netrukus nutolo 16 taškų skirtumu.

Susikrautą pranašumą „Paris Basketball“ dar padidino po pertraukos, o pabaigoje jau triuškino svečius – finalinė sirena užfiksavo rezultatą 105:78 (24:15, 24:25, 26:22, 31:16).

„Wolves“ buvo bejėgiai prieš naudingiausią praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos ir Vokietijos pirmenybių krepšininką T. J. Shortsą – iš Bonos „Telekom Baskets“ atvykęs amerikietis pasižymėjo 20 taškų ir 9 rezultatyviais perdavimais.

Rezultatyviausi „Wolves“ gretose buvo Rasheedas Sulaimonas (15 tšk.) ir Eigirdas Žukauskas (14 tšk.), skambiausiu tarpsezonio pirkiniu tapusį Artūrą Žagarą ribojo greitai susirinktos asmeninės pražangos – latvis tenkinosi 10 taškų bei 4 rezultatyviais perdavimais.

„Paris Basketball“: T.J. Shortsas 20 (9 rez. perd.), Collinas Malcolmas 16, Mikaelis Jantunenas 12 (6 atk. kam.), Nadiris Hifi (7 rez. perd.) ir Gauthier Denisas – po 11;

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 15 (2/8 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Eigirdas Žukauskas 14 (3 per. kam.), Artūras Žagaras 10 (4 rez. perd.), Tre'shawnas Thurmanas ir Christianas Mekowulu – po 9, Egidijus Mockevičius 8, Arnas Beručka 6, Kristupas Žemaitis 5, Džordže Gagičius 2.

Kitas Europos taurės turnyro rungtynes „Wolves“ vėl žais išvykoje – spalio 11 d. aplankys Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis), kuris startavo triuškinančia pergale 100:73 prieš Liublianos „Cedevita Olimpija“ (Slovėnija).

Trečiadienį B grupėje startuos Panevėžio „Lietkabelis“, svečiuose pasitikrinsiantis jėgas su Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)