Penktadienį (12.12) suvalkiečiai savo aikštėje 87:76 įveikė iki tol čempionate pirmavusį Molėtų „Ežerūną-Karį“. P. Petrilevičius per 29 aikštėje praleistas minutes į svečių krepšį įmetė 16 taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1 kamuolį.

Šeštadienį (12.13) išvykoje „Sūduva-Mantinga“ po pratęsimo įveikė Joniškio „Delikatesą“. Šįkart Marijampolės komandos aukštaūgis aikštėje praleido 40 minučių, per jas surinko 18 taškų, atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1 kamuolį.

Verta paminėti, kad P. Petrilevičius po 26 ir daugiau naudingumo balų surinko penkiose paskutinėse rungtynėse. Visose jose „Sūduva-Mantinga“ iškovojo pergales.

Į NKL savaitės geriausio žaidėjo titulą taip pat pretendavo Evaldas Šaulys („Šilutė“), Karolis Guščikas (Raseinių „Rasai“), Šarūnas Kulevičius (Joniškio „Delikatesas“), Karolis Brusokas („Trakai“), Evaldas Dainys (Kauno „JAZZ-Diremta“) ir Deividas Anužis („Palanga“).