Pirmųjų svečių taškų teko palaukti pusę kėlinio. Kai „Palanga“ džiaugėsi pirmuoju tritaškiu, „Trakai“ jau buvo pasižymėję 9 taškais (9:3). Kėlinio pabaigoje palangiškiai atsitiesė, bet skirtumo sumažinti svečiams nepasisekė. Po pirmųjų dešimties minučių trakiečiai pirmavo 19:10.

Antrajame kėlinuke „Trakų“ pranašumas toliau didėjo. Įpusėjus antrajam ketvirčiui D. Miliūno kariauna nutolo 17-a taškų (30:13). Artėjant didžiajai pertraukai, „Trakai“ nesunkiai susikrovė 20 taškų persvarą (40:20), o ilsėtis išėjo triuškindami varžovus dvigubai – 44:22.

24-ąją rungtynių minutę „Trakai“ atitrūko 30 taškų skirtumu (56:26), o skirtumas 40 taškų ribą pasiekė trečiojo kėlinio pabaigoje (71:31). Likusios 10 minučių tebuvo formalumas ir „Trakai“ nušlavė „Palangą“ 99:55.

Po šios pergalės „Trakai“ sugrįžo į pirmąją vietą. Antri rikiuojasi „Mažeikiai“ (13/3), treti – Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“.

„Trakai“: Tautvydas Pipiras (7 atk. kam.), Osvaldas Olisevičius ir Julius Kazakauskas po 17, Edvinas Jezukevičius 14 (9 atk. kam.), Domantas Pipiras 8 (9 atk. kam.), Rytis Juknevičius (6 rez. perd.) ir Evaldas Baniulis (8 atk. kam.) po 6, Simonas Lekys 4, Augustas Šuliauskas 2.

„Palanga“: Deividas Anužis 13, Kostas Jonuška 11, Rytis Biliartas 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)