Naudingiausią karjeros pasirodymą surengęs ir pirmą trigubą dublį „7bet-NKL“ pirmenybėse užfiksavęs Domarkas per 28 minutes surinko 17 taškų (3/5 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų bei 38 naudingumo balus.

Paskutinį kartą tokį pasiekimą 2021 m. vasarį užfiksavo Vilkaviškio „Perle“ rungtyniavęs Martynas Linkevičius, kuris prieš Vilniaus „Ryto“ dublerius pelnė 17 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Susitikimas prasidėjo rezultatyviai ir įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo šakiškiai (18:14), tačiau tolimais metimais iniciatyvą perėmė svečiai ir prabėgus pusantro kėlinio pirmavo dviženkle persvara (43:33).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir „Sūduva-Mantinga“ diktavo savo taisykles bei įgijo rekordinę persvarą (75:47).

Lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas marijampoliečiams, o likus 27 sekundėms iki rungtynių pabaigos, pergalę vainikavo gynyboje atkovotas Domarko kamuolys ir surinktas trigubas dublis.

„Vyčio-VDU“ gretose Augustinas Mikštas per 22 minutes pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“ pataikė 15 tritaškių iš 31 bandymo (48 proc.), kai šeimininkai atsakė 7 taikliais šūviais iš 27 (26 proc.).

Šakiškiams šioje kovoje nepadėjo Šarūnas Vingelis ir Laurynas Klimas.

„Vytis-VDU“: Evaldas Džiaugys 14 (6/6 dvit., 5 atk. kam.), Deividas Kumelis ir Titas Januševičius (3/7 dvit., 2/5 trit.) po 12, Augustinas Mikštas 11 (9 atk. kam.), Eimantas Žilius 8 (6 atk. kam.), Kajus Leliukas 7.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 18 (6/10 dvit., 6/6 baud., 4 kld.), Dominykas Domarkas 17 (2/2 trit., 5/5 baud., 10 atk. kam., 11 rez. perd., 38 naud.), Žygimantas Šimonis 14 (4/7 trit.), Paulius Beliavičius (3/6 trit.) ir Egidijus Dimša (5/6 dvit., 8 atk. kam.) po 12, Vytautas Šulskis (2/3 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Domantas Vilys (2/6 trit.) po 10, Marijus Užupis 7.