Prasidėjus paskutinei minutei Šarūnas Beniušis įmetė dvitaškį ir savo ekipai suteikė dviejų taškų persvarą (71:69), bet netrukus J. Riley atsakė tritaškiu ir palangiškius išvedė į priekį 72:71.

Likus 6 sekundėms Š. Beniušis pridėjo dar vieną dvitaškį ir „Delikatesas“ vėl buvo priekyje, o tuomet svečiai protingai išnaudojo ketvirtąją pražangą bei „Palangos Kuršiams“ paliko vos kelias sekundes.

Visgi to Jalenui Riley pakako – jis likus 0,8 sek. pataisė netaiklų komandos draugo bandymą ir išplėšė pergalę.

Šias rungtynes stebėjo „Palangos Kuršių“ komandos įkūrėjas Renaldas Seibutis.

J. Riley per 36 minutes pelnė 31 tašką (6/14 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Joniškio ekipoje debiutavęs Rokas Stankevičius, kurį paskolino LKL klubas „Šiauliai“, per 37 minutes įmetė 13 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose Šarūnas Beniušis surinko 21 tašką, 8 atkovotus kamuolius ir 33 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)