Nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės pirmavę marijampoliečiai penktose serijos rungtynėse savo aikštėje 83:78 (19:17, 24:20, 22:21, 18:20) palaužė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaserviso“ pasipriešinimą.

Serijoje iki keturių pergalių sūduviečiai atsiliko 0-2, tačiau po trijų laimėjimų paeiliui pirmą kartą išsiveržė į priekį 3-2. Šeštos finalo rungtynės ketvirtadienį vyks Klaipėdoje.

Rezultatas:

„Sūduva-Mantinga“ – „Nafta-Uni-Akvaservis“ – 83:78 (19:17, 24:20, 22:21, 18:20), serija 3-2.

„Sūduva-Mantinga“: Kinu Rochfordas ir Gintautas Matulis (6 atk. kam., 6 rez. perdav.) po 16, Evaldas Šaulys 13, Dominykas Domarkas 12 taškų (7 atk. kam., 5 rez. perdav.).

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Džiugas Slavinskas 21 (6/7 dvitaškiai), Viktoras Chodosovskis 18 (7 atk. kam., 5 rez. perdav.), Deividas Anužis 16 (7 rez. perdav.), Mindaugas Stašys 10 taškų (8 atk. kam.).

Antrame kėlinyje sužaidus 4 minutes marijampoliečiai įgijo dviženklę persvarą (31:20). Klaipėdiečiai neketino sudėti ginklų ir po Džiugo Slavinsko ir Deivido Anužio tritaškių priartėjo (33:31).

Trečiame kėlinyje „Sūduvos-Mantingos“ pranašumas keturis kartus siekė dviženklę ribą, o sužaidus penkias minutes po trijų Evaldo Šaulio baudų metimų šeimininkai pirmavo 10 taškų (56:46). Visgi tuomet Antanas Udras buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję klaipėdiečiai spurtavo 0:7 ir deficitą sumažino iki 3 taškų. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė marijampoliečiai, kurie prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 7 taškų persvara (65:58).

NKL finalo penktos rungtynės

Ketvirto kėlinio pradžioje „Nafta-Uni-Akvaservis“ po trijų dvitaškių priartėjo (67:64), tačiau tuomet „Suduva-Mantinga“ atsakė savo spurtu 5:0 ir vėl pabėgo (72:64).

Vėliau M. Kiltinavičiaus kariauna taškus ėmė rinkti baudų metimais. Prasidėjus paskutinei mačo minutei po pataikytų 7 baudų iš 8 bandymų sūduviečiai susigrąžino dviženklę persvarą (79:69).

Per likusį laiką klaipėdiečiai daugiausiai sugebėjo priartėti iki 5 taškų, o po rungtynių finalo sirenos pergale galėjo džiaugtis „Sūduva-Mantinga“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)