Vilniečius į pergalę vedė Darius Tarvydas, kuris per 33 aikštėje praleistas minutes pelnė 21 tašką, svariai prie laimėjimo prisidėjo Remigijus Sugintas, surinkęs 19 taškų.

„Žalgirio–Sabonio krepšinio centro“ komandoje rezultatyviausias buvo 16 taškų pelnęs Marius Grigonis.

Svečiai pirmavo nuo pat susitikimo pradžios ir priartėti iki pavojingos ribos varžovams neleido du kėlinius (32:39). Esminis lūžis rungtynėse įvyko po didžiosios pertraukos - trečiame kėlinyje „Statyba“ sužaidė sėkmingą atkarpą (7:0) ir, išlyginusi rezultatą, daugiau pirmauti varžovams neleido. Pirmą kartą rungtynėse išsiveržusi į priekį, po trijų kėlinių „Statyba“ pirmavo rezultatu 56:53.

Susitikimo pabaigoje „Žalgiris–Sabonio krepšinio centras“ prisivijo „Statybą“ ir iki ketvirto ketvirčio pabaigos likus žaisti vieną minutę atsiliko vos 2 taškais, tačiau šeimininkai sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė pergalę rezultatu 83:76.

Tai buvo antras „Statybos“ ir „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ susitikimas ir abiejuose mačuose pergalę šventė sostinės atstovai. Pirmose rungtynėse išvykoje vilniečiai varžovus nugalėjo rezultatu 80:76.

„Statyba“ NKL čempionate po 25 rungtynių yra iškovojusi 14 pergalių, patyrusi 11 pralaimėjimų ir su 39 taškais turnyro lentelėje užima septintą vietą. Šeštadienį vilniečių komanda NKL čempionato rungtynėse išvykoje susitiks su Radviliškio „KK Radviliškio–Juodelių“ komanda.

Kitose rungtynėse aikščių šeimininkai iškovojo net šešias pergales iš septynių galimų. Vienintelę pergalę svečiuose šventė „KK Radviliškis - Juodeliai“, 70:66 privertęs pasiduoti „Gargždų-Bremenos“ ekipą.

Šešiolikos komandų turnyro lyderiu lieka septynioliktą pergalę iškovojęs Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ klubas, namuose 73:67 įveikęs Pakruojo „Merestą“.