Išvakarėse pajūrio komanda išvykoje po pratęsimo nugalėjo NKL vicečempionus „Trakus“. Su dviem pergalėmis iš tiek pat galimų palangiškiai šoktelėjo į NKL turnyro lentelės virš, kur dalijasi 1-4 vietas.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo palangiškiai, kurie rungtynes pradėjo spurtu 4:0. Bet kitoje aikštės pusėje įsisiautėjo A. Udras, kuris pelnė 5 taškus iš eilės. Antroje kėlinio pusėje, daugiausia P. Šakinio ir E. Kubiliaus pastangomis palangiškiai įgijo dviženklę persvarą ir ją išlaikė iki kėlinio pabaigos (28:16).

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai dar labiau padidino persvarą, tačiau rungtynių kontrolę perėmę vilniečiai sumažino atsilikimą, po kurios P. Barkus paprašė minutės pertraukėlės. Pasitarimas „Palangai“ nepadėjo - D. Domarkas pelnė 6 taškus iš eilės, A. Kazlauskas pridėjo tritaškį ir „Perlo-MRU“ komanda spurtavo 6:17 (34:33). Permainingame kėlinyje rezultatas keitėsi kiekvienoje atakoje, bet antrojo ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė krepšininkai iš Palangos. Juos timptelėjo taiklūs P. Šakinio ir E. Kubiliaus metimai - 48:41.

Beveik be klaidų atakavęs E. Kubilius apsukų nemažino ir trečiajame kėlinyje, o palangiškiai didino pranašumą (60:47). A. Udras pabudino vilniečių puolimą, bet neilgam, nes D. Anužis pridėjo du taškus, o „Perlas-MRU“ ir vėl atakavo netaikliai (64:58). Prasidėjus paskutiniai kėlinio minutei, palangiškiai pataikė kelis metimus iš po krepšio ir išlaikė turimą 7 taškų persvarą (68:61).

Įpusėjant ketvirtajam ketvirčiui vilniečiai prisivijo „Palangos“ krepšininkus iki dviejų taškų, bet į taškus suskubo atsakyti P. Šakinis, kuris smeigė savo trečiąjį tritaškį (77:73). Lenktynės taškas į tašką vyko iki paskutinės atakos. Likus žaisti minutę Palangos komandos pranašumas tebuvo minimalus (82:81). Likus žaisti 2 sekundes A. Drungilas įmetė vieną baudą iš dviejų (86:83). Po Mindaugo Sakalausko paprašytos minutės pertraukėlės iš trijų taškų zonos metimu per varžovą laimę pabandė Tadas Rinkūnas, tačiau metimas skriejo pro šalį ir „Palanga“ įsirašė antrą pergalę iš eilės.

„Palanga“ - Vilniaus „Perlas-MRU“ - 86:83 (28:16, 20:25, 20:20, 18:22)

„Palanga“: Erikas Kubilius 33 (7 atk.k), Deividas Anužis 18 (8 atk.k, 8 rez.p), Povilas Šakinis 13, Simonas Kymantas 9, Caleb Sutton 7, Adomas Drungilas 6.

„Perlas-MRU“: Dominykas Domarkas 25 (6 atk.k), Tadas Rinkūnas 20, Antanas Udras 12 (9 atk.k), Arnas Kazlauskas 8, Rytis Pipiras 7.

Henriko Vorotnikovo vedama „Petrochema“ palaužė jaunuosius žalgiriečius

Pirmąją pergalę naujajame NKL sezone iškovojo Jonavos „Petrochemos“ krepšininkai, rungtynėse svečiuose 72:65 (13:25, 19:8, 14:13, 26:19) įveikę Kauno „Žalgirio-2“ ekipą.

Rungtynių pradžioje „Petrochemos“ komandą į priekį tempė Henrikas Vorotnikovas ir Karolis Šarukas, neleidę varžovams susikrauti pranašumo – 12:12. Tiesa, per likusį ketvirčio laiką Tomo Masiulio auklėtiniai spurtavo – 11:1 ir kėlinį užbaigė turėdami solidų pranašumą – 13:25.

H. Vorotnikovo vedami Jonavos klubo žaidėjai spurtu 12:0 pradėjo antrąjį kėlinį ir rezultatas tapo lygus – 25:25. Nors jaunieji žalgiriečiai nutraukė savo taškų badą ir pristabdė svečių puolimą, T. Masiulio auklėtiniai po pirmosios mačo dalies turėjo tik minimalų pranašumą – 32:33.

Po didžiosios pertraukos „Petrochemos“ komanda po taiklaus Ričardo Verbicko metimo turėjo keturių taškų pranašumą – 39:35, tačiau dar vieno spurto dėka, žalgiriečiai susigrąžino persvarą – 39:41. Atkakli kova išliko iki ketvirčio pabaigos, kuris pirmaujančios komandos neišaiškino – 46:46.

Paskutiniame ketvirtyje ėmė ryškėti Kęstučio Naruševičiaus auklėtinių pranašumas – 57:50. Nors kauniečiai eilinį kartą priartėjo – 60:58, pergalę „Petrochemai“ garantavo spurtas 8:2 susitikimo pabaigoje.

Kauno „Žalgiris-2“ - Jonavos „Petrochema“ - 65:72 (25:13, 8:19, 13:14, 19:26)

„Žalgiris-2“: Paulius Valinskas 20, Alehas Kojenetsas 10.

„Petrochema“: Henrikas Vorotnikovas 25, Lukas Grabauskas 13, Ričardas Verbickas 12, Evaldas Aniulis 9 (11 atk. kam., 6 rez. per.), Vladislovas Razumnovas 5, Karolis Šarukas ir Mikita Balaban - po 4.