„Perlo-MRU“ atkarpa 5:0 rungtynių pradžioje nereiškė nieko, nes Dovydo Rediko, Dominyko Domarko ir Martyno Pacevičiaus metimai persvėrė rezultatą – 10:7. Šakiškiai įgavo dviženklę persvarą (21:11) bei toliau žygiavo pirmyn – 31:17. Sėkmingas Rediko ir Domarko žaidimas leido „Vyčiui“ po dviejų kėlinių turėti 15 taškų persvarą – 54:39.

Po didžiosios pertraukos Edvino Jezukevičiaus ir Margirio Normanto iniciatyva padėjo vilniečiams priartėti (52:59), tačiau „Vytis“ viso pranašumo nesiruošė išbarstyti – 67:57. Vis tik ketvirtame kėlinyje „Perlas-MRU“ surengė sėkmingą atkarpą ir ėmė praktiškai kvėpuoti varžovams į nugaras (77:81), bet „Vytis“ ėmė atsakyti į kiekvieną varžovų metimą – 85:79. Normantas, likus kiek daugiau nei 2 minutėms, pataikė dvitaškį (81:85), o tuo pačiu atsakė ir Karolis Brusokas – 87:81.

Redikas turėjo kamuolį savo rankose ir degino laiką, o gavęs progą veržtis po krepšiu – nepataikė. „Perlas-MRU“ taip pat nesurengė sėkmingos atakos ir baudų dar mesti stojo Paulius Beliavičius, tačiau abi jos skriejo pro šalį. Domarkas taip pat stojo prie baudų metimo linijos bei papildė „Vyčio“ sąskaitą vienu tašku (88:81), o vilniečiai atakai turėjo 16 sekundžių. Iš toli atakuoti bandęs Lukas Kvedaravičius privertė prasižengti Marijų Užupį ir išnaudojo dvi progas iš trijų – 83:88. Užupis pridėjo dar du taškus „Vyčiui“ (83:90) ir, nors Arnas Beručka smeigė tritaškį, pergalė atiteko šakiškiams – 91:86.

„Vytis“: Dovydas Redikas 27 (5 rez. perd.), Dominykas Domarkas 17, Karolis Brusokas 15 (12 atk. kam.), Paulius Beliavičius 11, Marijus Užupis 10 taškų.

„Perlas-MRU“: Margiris Normantas 25 (6 rez. perd.), Edvinas Jezukevičius 20, Aistis Pilauskas 11, Lukas Kvedaravičius 10 taškų.