Įpusėjus mačui ekipas skyrė 11 taškų, tačiau po didžiosios pertraukos išryškėjo milžiniškas komandų skirtumas. „Nevėžis“ trečiąjį kėlinį laimėjo 28:8, atitrūko net 31 taško skirtumu (67:36) bei nesunkiai pasiekė dar vieną pergalę.

„Nevėžis“: Marius Janišius - 24 taškai (15 atkovotų kamuolių), Žydrūnas Stankus - 17 tšk., Gediminas Maceina ir Paulius Počiuipa (9 atk. kam.) - po 12 tšk.

„Atletas“: Robertas Stankevičius - 19 tšk., Gintautas Vileita - 10 tšk., Egidijus Mikalajūnas (9 atk. kam.) ir Richardas Flavinas - po 6 tšk.

Šiose rungtynėse „Atleto“ gretose debiutavo amerikietis R.Flavinas. Vos keliose treniruotėse dalyvavęs vidurio puolėjas per 19 minučių pelnė 6 taškus ir atkovojo 3 kamuolius, bet 5 sykius prasižengė.

Kauno klubo negelbėjo net ankstyvas Mindaugo Kalvelio grįžimas į aikštę. Prieš 10 dienų aukštaūgiui buvo diagnozuotas žandikaulio skilimas bei nervo užspaudimas. Nors buvo pranešama, kad M.Kalvelis nežais kelias savaites, į aikštę vidurio puolėjas grįžo po kiek daugiau nei savaitės.

Tai buvo aštuntoji „Nevėžio“ pergalė BBL čempionate per 10 rungtynių. Kėdainių komanda lieka penktoje lentelės vietoje. Tuo tarpu „Atletas“, pralaimėjęs penktą kartą per 9 susitikimus, smuktelėjo į 9 poziciją.

LKL turnyrinėje lentelėje du sykius per tris mačus laimėję kėdainiečiai užima ketvirtąją vietą, o „Atletas“ su viena pergale per ketverias rungtynes žengia šeštoje vietoje. Trečioje SEB BBL turnyrinės lentelės vietoje įsitvirtina Šiaulių „Šiauliai“, namuose 88:78 (29:17, 21:14, 10:22, 28:25) įveikę Rygos „Barons“ ir iškovoję devintą pergalę per dešimt susitikimų.

Šeimininkai atitrūko jau pirmoje rungtynių pusėje ir prieš didžiąją pertrauką įgijo 19 taškų persvarą (50:31). Tačiau agresyviau trečiąjį kėlinuką pradėję latviai sumažino skirtumą iki 9 (48:57), o po Ainaro Bagatskio dvitaškio su pražanga – iki 7 taškų (53:60).

Gavę šaltą dušą, šiauliečiai vėl spurtavo ir ketvirtojo kėlinio viduryje susikrautas pranašumas (77:61) nebekėlė abejonių dėl šių rungtynių nugalėtojo.

„Šiauliai“: Darius Pakamanis ir Vaidas Pauliukėnas - po 14 taškų, Audrius Danusevičius ir Artūras Jomantas - po 13 tšk., Rolandas Vaičiūnas - 11 tšk.

„Barons“: Giedrius Gustas - 19 tšk., Ainaras Bagatskis - 15 tšk. (3/13 tritaškių), Jevgenijus Kosuskinas - 13 tšk. Be Roberto Javtoko ir Roberto Štelmaherio rungtyniavęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose neturėjo didesnio vargo dvikovoje su Talino „Dalkia/Nybit“ – 108:65 (29:20, 26:22, 33:13, 20:10). Tai buvo devintoji LKL vicečempionų pergalė per tiek pat rungtynių.

„Lietuvos rytas“ atitrūko po didžiosios pertraukos, kai 5 minutes neleido varžovams pelnyti nė taško. Abiems komandos Robertams treneriai leido pailsėti.

„Lietuvos rytas“: Andrius Šležas - 20 tšk., Haris Mujezinovičius - 19 tšk., Matthew Nielsenas - 17 tšk., Tomas Delininkaitis - 14 tšk., Povilas Čiukinas - 11 tšk.

„Dalkia/Nybit“: Viačeslavas Bogdanovas - 18 tšk., Kristjanas Makke'as - 13 tšk.