Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai tiesiog sukaustė svečius gynyboje, kurie per tris kėlinius pelnė vos 32 taškus. Prasidėjus lemiamam kėliniui komandas skyrė 16 taškų (48:32).

Į bet kokius „Real“ bandymus šeimininkai turėjo savo atsaką ir neleido svečiams pagalvoti apie kokią nors intrigą.

Po pergalės „Fenerbahče“ pakilo į aštuntą vietą (12 pergalių/ 10 nesėkmių). „Real“ patyrė vos 4-ą pralaimėjimą sezone.

„Fenerbahče“: Marko Gudurič 12, Melih Mahmutoglu 10, Dyshawn Pierria 10, Jehyve Floyd 9, Pierria Henry 8 taškai.

„Real“: Walter Tavares 14, Sergio Lullas 12, Rudy Fernandez 9 taškai.