Luka Dončičius „Mavericks“ gretose žaidė vos 5 minutes ir pelnė 9 taškus.

„Mavs“ strategas Jasonas Kiddas aikštėje išbandė net 17 krepšininkų. Nė vienas žaidėjas nežaidė daugiau nei 25 minutes.

Pagal NBA taisykles vykusioje dvikovoje komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei savo krepšio gynybai.

„Mavericks“ po ilgosios pertraukos trečiame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą (80:69, 91:80, 96:82), tačiau prieš lemiamą ketvirtį „Real“ aptirpdė savo deficitą iki vienženklio (90:99).

NBA klubas ketvirto kėlinio viduryje vėl pabandė nutolti (109:98, 112:101), bet „Real“ rodė charakterį ir nesirengė nuliūdinti savo sirgalių.

Likus kiek daugiau nei trims minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos „Mavs“ dar pirmavo 117:111, tačiau „Real“ lemiamu metu pagerino gynybą ir surengė pergalingą spurtą.

Baudas pataikė Facundo Campazo ir Rudy Fernandezas (115:117), tritaškį pridėjo Guerschonas Yabusele ir „Real“ išlygino rezultatą (118:118).

J. Kiddas prašė minutės pertraukėlės, tačiau ir po jos strigo „Mavs“ puolimas.

F. Campazzo pelnė 7 taškus paeiliui ir beveik 13 tūkst. sirgalių akivaizdoje įtvirtino „Real“ pergalę.

Mačą greta kitų klubo legendų stebėjo ir Jonas Mačiulis, kuris lipo ant parketo ir aikštės centre įsiamžino bendroje 2018-ųjų Eurolygos čempionų nuotraukoje.

Jonas Mačiulis (pirmas iš kairės) ir 2018 m. Eurolygos čempionė "Real"

Arenoje šventines rungtynes žiūrėjo ir „Real“ futbolo žvaigždės – Thibaut Courtois, Lucas Vazquezas, Toni Kroosas.

„Real“: Facundo Campazzo 20, Guerschonas Yabusele 16, Vincentas Poirier 13, Sergio Lullas 10, Rudy Fernandezas 8 taškai.

„Mavericks“: Tim Hardaway 21, Sethas Curry, Dwightas Powellas ir Dante Exumas po 13, [...] Luka Dončičius 5 taškai.

Įdomu tai, kad „Mavericks“ patyrė trečią nesėkmę pasirengimo cikle.

„Mavericks“ jau žaidė dvejas ikisezonines NBA rungtynes Abu Dabyje (JAE) ir jas pralaimėjo „Timberwolves“ klubui.

Po viešnagės Europoje Dalaso klubas grįš į JAV ir pasirengimą sezonui užbaigs spalio 20 d. rungtynėmis su Detroito „Pistons“. NBA sezoną „Mavs“ pradės spalio 26 d. dvikova svečiuose su San Antonijaus „Spurs“.