„Barcelona“ atitrūkti nuo Dimitrio Itoudžio auklėtinių sugebėjo po ilgosios pertraukos. Trečią kėlinį rezultatyviai pradėjo vienas geriausių karjeros rungtynių Eurolygoje žaidęs Nicolas Laprovittola, o iš jo estafetę puolime sėkmingai perėmė Nikola Kaliničius ir Mike'as Tobey. „Barcelona“ įgijo dviženklę persvarą, kuri vienu metu pasiekė net ir 16 taškų (60:44).

Ir nors ketvirtame kėlinyje tritaškius pradėję pataikyti svečiai sugrįžo į kovą, visiškai likviduoti anksčiau šeimininkų įgyto pranašumo jiems nepavyko.

To priežastimi tapo ir keistas „Fenerbahče“ puolėjo Johnathano Motley sprendimas. Paskutinės svečių atakos metu amerikietis kažkodėl pasirinko veržtis ir dėti į krepšį, nors tritaškiu „Fenerbahče“ galėjo išlyginti rezultatą.

Komandoms draugams beliko skėsčioti rankomis ir pripažinti pirmąjį sezono pralaimėjimą.

Rokas Jokubaitis „Barcelonos“ gretose žaidė 23 min., per kurias pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir mačą baigė su 9 efektyvumo balais.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 26 (5/8 trit., 7 rez.perd., 28 naud. bal.), Nikola Kaliničius 14, Mike'as Tobey 13 (7 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 8, Sertačas Šanli 6 taškai.

„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 23 (9/12 dvit.), Melihas Mahmutoglu 11, Marko Guduričius 11, Nickas Calathes 8 taškai.

Kiti rezultatai

Pirėjo „Olympiakos“ – Valensijos „Basket“ 82:83 (28:22, 19:12, 24:24, 11:25)

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 20, Thomas Walkupas 12, Kostas Sloukas 11, Moustapha Fallas 10 taškų.

„Basket“: Chrisas Jonesas 17, Bojanas Dubljevičius 17, Kyle'as Alexanderis 10, Redas Harperis 9, Jamesas Webbas 9 taškai.

„Monaco“ – Belgrado „Crvena Zvezda“ 85:77 (17:19, 21:12, 21:22, 26:24)

„Monaco“: Mike'as Jamesas 21, Jordanas Loydas 20, Donatas Motiejūnas 13 (6/9 dvit., 0/1 trit.,1/2 baud., 6 atk. kam., 16 naud. bal.), Alpha Diallo 9 taškai.

„Crvena Zvezda“: Filipas Petruševas 16, Benjaminas Bentilas 14, Nemanja Nedovičius 13, Stefanas Markovičius 8 taškai.

Bolonijos „Virtus“ – Vilerbano ASVEL 79:84 (22:18, 28:18, 14:27, 15:21)

„Virtus“: Milošas Teodosičius 14, Iffe Lundbergas 13, Ismaelis Bako 12, Semi Ojeleye 11 taškų.

ASVEL: Davidas Lighty 16, Jonah Mathewsas 16, Amine Noua 14, Nando De Colo 12 taškų.