„Žalgiris“ pergale Eurolygoje paskutinį kartą džiaugėsi gruodžio 2-ą dieną bei šiuo metu fiksuoja 7-ių pralaimėjimų seriją.

Kauno ekipos sirgalius nebent galėtų guosti karjeros rungtynes sužaidęs Marekas Blaževičius – 20 taškų (7/11 dvit., 6/6 baud.).

Tačiau karjeros rungtynėmis pasigirti gali ir „Žalgirio“ duobkasiu antradienį tapęs Jamesas Nunnaly – 32 taškai (6/7 dvit., 6/7 trit., 2/2 baud.).

Po pirmo kėlinio šeimininkai atsiliko 19:21. Antrame kėlinyje šeimininkus į priekį truktelėjo Marekas Blaževičius, dukart pelnęs dvitaškius su pražanga.

Marekas Blaževičius

Maža to, aukštaūgis išprovokavo Derricko Williamso nesportinę pražangą, po kurios bei Karolio Lukošiūno tritaškio „Žalgiriui“ pavyko atitrūkti 43:38.

Tačiau paskutinę kėlinio minutę sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie prieš pertrauką išlygino rezultatą 47:47.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ strigo puolime, o „Maccabi“ tuo naudojosi ir besibaigiant kėliniui turėjo 9-ių taškų persvarą (64:55).

Nuotaikas kiek taisė Artūro Milaknio dvitaškis ir Luko Lekavičiaus tolimas metimas (60:64).

Tačiau lemiamame kėlinyje „Maccabi“, Scottie Wilbekino ir karjeros rungtynes sužaidusio Jameso Nunnaly dėka, terorizavo šeimininkus tiksliais metimais ir iškovojo pergalę 94:78.

„Žalgiris“: Marekas Blaževičius 20 (2 atkov. kam., 4 rez. perd.), Lukas Lekavičius 16 ir Tyleris Cavanaugh po 16, Edgaras Ulanovas 10, Karolis Lukošiūnas 9, Artūras Milaknis 5, Regimantas Miniotas 2, Janis Strelniekas, Joffrey Lauvergne, Tai Websteris ir Nielsas Giffey taškų nepelnė.

„Maccabi“: James Nunnaly 32, Scottie Wilbekin 20, Ante Žižičius 13, Keenanas Evansas 10 (5 atkov. k., 6 rez.p.), Derrickas Williamsas 9, Angelo Caloiaro 5, John Dibartolomeo 3, Jalenas Reynoldsas 2 taškai.

Statistika

Dvikovoje su daugkartiniais Izraelio ir Eurolygos čempionais ant parketo nepasirodė iš saviizoliacijos dar negrįžęs Joshas Nebo. Aukštaūgis prie komandos prisijungs trečiadienį. Susitikime nežaidė čiurnos skausmus dar jaučiantis Mantas Kalnietis.

Rungtynėse su „Žalgiriu“ Izraelio ekipai negalėjo vadovauti susirgęs Ioannis Sfairopoulos, jo asistentai Vassilis Geragotelis ir Doronas Perkinsas. COVID-19 nustatytas ir aukštaūgui Jake‘ui Cohenui.

Svečių ekipai vadovavo vienas stratego asistentų Noamas Levy.

Primename, kad pirmojo rato rungtynes „Maccabi“ komandai Izraelyje „Žalgiris“ pralaimėjo 62:76, šis susitikimas įvyko dar spalio 26-ąją. Turnyro lentelėje Tel Avivo komanda yra 12-a, o kauniečiai užima paskutinę, 18-ąją vietą.

Šią savaitę – penktadienį – „Žalgirio“ lauks ir dar vienas Eurolygos mačas. Namuose kauniečiai priims Kazanės UNIKS.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (93)