Rungtynės buvo itin atkaklios ir gražios, tačiau visgi rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė ir pergalę šventė Kazio Maksvyčio treniruojami „Neptūno“ žaidėjai.

Neptūniečiai, šiemet debiutuosiantys Europos taurės turnyre bei kovosiantys VTB Vieningos lygos nei Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse, vertėsi be trijų savo žaidėjų: lengvą traumą patyrusio Martyno Mažeikos, antradienį šeimos pagausėjimo - dukrytės - sulaukusio Simo Galdiko ir dar į Klaipėdą iš gimtosios Amerikos neatvykusio Deivido Davido McClure'o.

Gerai šiose draugiškose rungtynėse pasirodė tik antradienį prie Klaipėdos ekipos prisijungęs 211 cm ūgio legionierius iš JAV Andrew Smithas. Jis pelnė 12 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Už jį daugiau taškų pelnė tik Valdas Vasylius (17) ir Marius Runkauskas (13). Vytautas Šarakauskas prie pergalės prisidėjo 10 taškų, Arnas Butkevičius - 7, su neptūniečiais besitreniruojantis Edgaras Ulanovas įmetė 6 taškus, po 5 - Mindaugas Girdžiūnas ir Arvydas Eitutavičius.

„Budivelnik“ ekipoje išsiskyrė: B. Ahearnas, pelnęs 16 taškų, R. Minardas surinko 12 taškų, M. Anisimovas ir M. Dounsas - po 11, D. Summersas - 10, A. Lebedincovas - 8, S. Gorbenkas - 3, K. Onikijenka - 2 taškus.

„Neptūno“ ekipa jau rugsėjo 7-10 dienomis Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje, varžysis Vlado Garasto taurės turnyre.

Jame, be LKL bronzininkų - „Neptūno“, dalyvaus LKL čempionas Kauno „Žalgiris“, LKL vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“, taip pat atvyks ekipos iš Rusijos - Žemutinio Naugardo „Nižnyj Novgorod“, Europos taurės turnyro nugalėtoja Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ir Ukrainos čempionė - „Budivelnik“ komanda.