Per pirmąsias keturias minutes spurtavęs „Neptūnas“ susikrovė solidų pranašumą (0:13). Pirmąjį ketvirtį taikliu tolimu metimu uždarė Donatas Sabeckis, tačiau svečiai savo rankose turėjo dar padidintą persvarą (12:32).

Antrajame ketvirtyje „Šiauliai“ toliau sunkiai rado kelius link „Neptūno“ krepšinio, o tuo pasinaudodami klaipėdiečiai likus trims minutėms iki ilgosios pertraukos jau turėjo net trisdešimties taškų pranašumą (23:53). Po dvidešimties minučių komandas skyrė 24 taškai (29:53).

Malonia staigmena „Neptūno“ gretose pirmojoje rungtynių dalyje tapo Laurynas Beliauskas. Jaunasis krepšininkas per devynias minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvitašk., 3/4 tritašk.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir perėmė 1 kamuolį.

„Neptūnas“ per pirmąsias dvidešimt minučių itin gerai dalinosi kamuoliu – atliko 12 rezultatyvių perdavimų prieš vos 5 šiauliečių.

Klaipėdiečiai pirmojoje rungtynių pusėje itin gerai pasinaudodavo aikštelės šeimininkų klaidomis – šiuo būdu uostamiesčio krepšininkai pelnė net 20 taškų.

Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes trečiajame kėlinyje po Mato Juciko taiklaus tritaškio skirtumas peržengė nepadorią keturiasdešimties taškų ribą (35:75). Prieš paskutinį rungtynių ketvirtį „Šiauliai“ turėjo 41 taško deficitą (42:83).

Ketvirtasis rungtynių kėlinys tebuvo formalumas – įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 43 taškai (51:94). Šimtąjį tašką „Neptūnui“ pelnė Matas Jucikas (61:100). Finalinė rungtynių sirena fiksavo svečių iš uostamiesčio pergalę 34 taškų persvara (66:100).

„Šiauliai“: D. Sabeckis (6 rez. perd.) 12 tšk., Ž. Kelys ir A. Čepulis po 11 tšk., T. Lekūnas (8 atk. kam.) ir M. Echodas (6 atk. kam.) po 10 tšk.

„Neptūnas“: L. Beliauskas (8 atk. kam., 5 rez. perd.) 18 tšk., M. Jucikas 17 tšk., M. Mažeika 14 tšk., M. Girdžiūnas 11 tšk., C. Loftonas 9 tšk.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)