Kibia ir agresyvia gynybą pasižymintys Andrejaus Urlepo treniruojami dzūkai po pirmųjų dviejų kėlinių buvo priekyje – 40:31, tačiau klaipėdiečiai jokiu būdu nesiruošė nuleisti rankų ir antroje rungtynių pusėje pademonstravo charakterį bei tikrąją savo jėgą.

Neptūniečiai, į priekį vedami Mindaugo Girdžiūno ir Tomo Delininkaičio, trečiajame kėlinyje persvėrė rezutatą savo naudai ir galiausiai, užspaudę varžovus savo gynybos gniaužtose, iškovojo pergalę 14 taškų skirtumu.

„Galima teigti, kad pergalę lėmė antroje rungtynių pusėje gera mūsų gynyba. Per pirmus du kėlinius varžovams puolime leidome atkovoti net 10 kamuolių, o antroje rungtynių pusėje - nei vieno. Dzūkus įveikėme jų pačių pagrindiniu ginklu – gynyba. Antroje rungtynių pusėje varžovams leidome įmesti tik 33 taškus ir tai mane tenkina. Dar mokomės, eksperimentuojame, esame paieškų kelyje – tikimės, kad artimiausiu metu pasistiprinsime nauju įžaidėju.

Esame toli pažengę derybose - mūsų akiratyje yra du užsieniečiai ir tikimės, kad artimiausiu metu su vienu iš jų pasirašysime sutartį“, - pabrėžė „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.

Dvikovoje su dzūkais „Neptūną“ į pergalę vedė Mindaugas Girdžiūnas, pelnęs 20 taškų (30 naud. balų), Tomas Delininkaitis surinko 16, Renaldas Seibutis – 12, Juanas Palacios – 11, Simas Galdikas –10, Laimonas Kisielius – 9.

„Dzūkijos“ gretose sunkiai sulaikomas buvo amerikietis Katinas Reinhardtas, pelnęs 24 taškus. Gediminas Žalalis pridėjo 10, Paulius Petrilevičius (11 atk. kam.) – 9 taškus.