Pilnos arenos fantastiškai palaikoma Utenos „Juventus“ komanda sekmadienį bandė perrašyti klubo istoriją ir pirmą kartą iškovoti LKL bronzą. Tačiau uteniškiai ketvirtose serijos rungtynėse namuose 61:66 (12:17, 22:11, 16:23, 11:15) pralaimėjo Klaipėdos „Neptūno“ ekipai.

Po pirmo ketvirčio turėję penkių taškų deficitą aikštelės šeimininkai antro pradžioje spurtavo 13:2 ir išsiveržė į priekį.

Per pirmąsias tris mažojo finalo rungtynes „tuščias“ buvęs „Neptūno“ puolėjas Deividas Gailius tapo vienu iš svarbiausių žaidėjų ketvirtajame susitikime. Klaipėdietis rungtynes pradėjo penkiais taškais iš eilės, o ketvirtajame kėlinyje po jo tritaškio svečiai spurtavo ir įgijo 9-ių taškų pranašumą.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai nepalūžo ir likus žaisti dvi minutes Rashaunas Broadusas pataikė sudėtingą tritaškį ir grąžino intrigą.

Atkaklus ir dramatiškas mačas kulminaciją pasiekė paskutinę minutę. Dviem taškais atsilikę „Juventus“ krepšininkai rengė ataką, tačiau pražanga puolime buvo nubaustas R. Broadusas. Tuo tarpu „Neptūno“ ekipoje baigiantis atakai skirtam laikui tritaškiu metimu pasižymėjo Donatas Zavackas. Per likusias 12 sek. šeimininkai išsigelbėti nesugebėjo.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 2:2. Lemiamos serijos rungtynės vyks trečiadienį Klaipėdoje.

„Juventus“: Egidijus Dimša (6 atk. kam.) ir Simas Buterlevičius – po 13, Arvydas Šikšnius 12, Saulius Kulvietis 8;

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 19, Donatas Zavackas ir Deividas Gailius – po 10, Martynas Mažeika 8 (4 rez. perd.), Arnas Butkevičius 5.

Pirmąjį serijos dėl LKL bronzos mačą Klaipėdoje „Neptūnas“ laimėjo rezultatu 88:75 (21:16, 21:14, 23:19, 23:26). Antrame mače Utenoje pergalę 76:66 (19:17, 14:15, 22:16, 21:18) iškovojo „Juventus“ krepšininkai. Trečią susitikimą Klaipėdoje Utenos ekipa laimėjo 75:64 (16:19, 18:22, 19:13, 22:10).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (79)