„Lakers“ namie 116:97 (36:33, 29:23, 25:22, 26:19) susitvarkė su Klivlando „Cavaliers“ (46-32).

Po šios pergalės „Lakers“ pakilo į 8-ą vietą Vakarų konferencijoje, o „Kings“ nukrito į 9-ą. Tai reiškia, kad įkrintamosiose Los Andželo ekipai užtektų iškovoti vieną pergalę, o „Kings“ jau reiktų dviejų, norint patekti į atkrintamąsias.

Jeigu reguliarusis sezonas pasibaigtų dabar, „Lakers“ įkrintamosiose susitiktų su Jono Valančiūno Naujojo Orleano „Pelicans“, o „Kings“ – su San Fransisko „Golden State Warriors“.

Nugalėtojams DiAngelo Russellas pelnė 28 taškus (6/12 trit.), vien per pirmą mačo pusę pataikydamas penkis tritaškius. LeBronas Jamesas, prieš komandą, kurioje praleido 11 sezonų, pridėjo 24 taškus, 12 rezultatyvių perdavimų ir 5 atkovotus kamuolius.

„Cavaliers“ gretose išsiskyrė Dariusas Garlandas – 26 taškai (4/9 trit.).

Antrame kėlinyje „Lakers“ spurtavo 24:4 ir buvo susikrovusi 16 taškų pranašumą, bet po pertraukos „Cavaliers“ sugebėjo išlyginti rezultatą, o netrukus ir išsiveržė į priekį – 73:69.

Tačiau „Lakers“ atsakė dar viena galinga atkarpa 19:0, atitrūko 88:73 ir daugiau varžovų prie savęs neprisileido.

„Lakers“: D. Russellas 28 (6/12 trit.), L. Jamesas 24 (12 rez. perd.), A. Davisas 22 (13 atk. kam.), T. Prince’as 18.

„Cavaliers“: D. Garlandas 26, C. LeVertas 21, G. Niangas ir J. Allenas (12 atk. kam.) po 12, D. Mitchellas 10.

Į pirmą Vakarų konferencijos vietą sugrįžo Denverio „Nuggets“ (54-24), kuri namie 142:110 (33:26, 36:30, 42:30, 31:24) sutriuškino Atlantos „Hawks“ (36-42).

Nugalėtojams Nikola Jokičius surinko trigubą dublį, nepaisant to, kad visą ketvirtą kėlinį leido ant suolo. Serbas pelnė 19 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo 25-asis centro trigubas dublis šiame sezone. Po septynių praleistų mačų į aikštę grįžęs Jamalas Murray Denverio ekipai surinko 16 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Iki reguliaraus sezono pabaigos likus keturiems turams „Nuggets“ tapo vienvaldžia Vakarų konferencijos lydere, tačiau į nugarą alsuoja Minesotos „Timberwolves“ (53-24) ir Oklahomos „Thunder“ (52-25).

„Nuggets“: K. Caldwellas-Pope’as 24, M. Porteris Jr. 20, N. Jokičius 19 (14 atk. kam., 11 rez. perd.), R. Jacksonas 18, J. Murray 16, P. Watsonas 13.

„Hawks“: C. Capela 19 (12 atk. kam.), B. Bogdanovičius ir D. Hunteris po 18, J. Johnsonas 17, D. Murray 14 (12 rez. perd.).