Dvikovą sėkmingiau pradėjo „Thunder“ krepšininkai, kurie pirmame kėlinyje po taiklaus D. Sabonio tritaškio pirmavo 24:16, o vėliau – 31:21. Vis dėlto šeimininkai netrukus atkuto, vedami Kevino Duranto ir Stepheno Curry laimėjo atkarpą net 37:10 ir antro ketvirčio viduryje jau diktavo savo sąlygas – 58:41, o prieš didžiąją pertrauką buvo priekyje 25 taškais – 68:43. Antroje pusėje „Kariai“ atsipalaidavo ir savo pranašumo nebeaugino, bet pasiekė labai užtikrintą pergalę, kuri jiems – jau ketvirtoji iš eilės.

Svečių starto penkete žaidęs D. Sabonis pasiekė net penkis karjeros rekordus – žaidė 27 minutes, pelnė 13 taškų, atliko 12 metimų iš žaidimo (5/11 dvitaškiai, 1/1 tritaškis), atkovojo 6 kamuolius ir pasižymėjo 3 rezultatyviais perdavimais.

Lietuvis, kuris 6 taškus įmetė ketvirtame kėlinyje, kai susitikimo baigtis jau buvo aiški, dar perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 varžovo metimą ir po 2 kartus suklydo bei prasižengė.

D. Sabonis praktiškai nenusileido savo tiesioginiam varžovui Draymondui Greenui, kuris per 29 min. sukrapštė 9 taškus (2/9 metimai iš žaidimo) ir sugriebė 10 kamuolių.

„Warriors“ gretose nesulaikomas buvo tik šį tarpsezonį iš Oklahomos atvykęs Kevinas Durantas, kuris per 31 min. surinko 39 taškus (8/13 dvitaškiai, 7/11 tritaškiai, 2/3 baudos), iš kurių – net 29-is per pirmą mačo pusę.

Tai kol kas rezultatyviausias K. Duranto pasirodymas šį sezoną, o 7-i pataikyti tritaškiai – pakartotas karjeros rekordas.

„Warriors“: Kevinas Durantas 39, Stephenas Curry 21 (4/8 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 7/8 baudos, 7 rez. perd.), Klay Thompsonas 18 (4/8 tritaškiai), Draymondas Greenas 9 (10 atk. kam.), Zaza Pačulija (10 atk. kam.) ir Ianas Clarkas po 8 taškus.

„Thunder“: Victoras Oladipo 21 (4/6 tritaškiai), Russellas Westbrookas 20 (4/15 metimai iš žaidimo, 10/14 baudos, 10 rez. perd., 6 klaidos), Domantas Sabonis 13, Stevenas Adamsas 11, Joffrey Lauvergne 8 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (42)