Utenos ekipa sėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmųjų 10 min. pirmavo 29:15. Vėliau „Neptūnas“ ėmė artėti ir trečiajame kėlinyje rezultatą išlygino (63:63).

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ sugebėjo vėl atitrūkti (78:71), bet keletą tritaškių pataikę svečiai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (87:86).

Net 26 klaidos leido „Juventus“ ekipai kovoti iki pat rungtynių pabaigos.

Likus 9 sek. šeimininkai pirmavo 88:87, tačiau Deividas Gailius per Martino Gebeno rankas pataikė sudėtingą dvitaškį ir išvedė svečius į priekį.

Šeimininkai dar turėjo 5 sek., tačiau paskutinis Kennetho Gaineso metimas buvo per trumpas.

„Juventus“: Kenny Gainesas 23 (25 n.b.), Arvydas Šikšnius 18 (4/4 trit.), Dovis Bičkauskis 16 (5 rez. perd., 5 kld.), Martinas Gebenas 7 (7 atk. kam., 4 per. kam., 7 rez. perd.)

„Neptūnas“: Deividas Gailius 21 (22 n.b.), Jerai Grantas 16 (6/8 dvit.), Gytis Masiulis 13, Osvaldas Olisevičius ir Kyle‘as Weaveris (6 rez. perd.) po 12, Laimonas Kisielius 9.

„Neptūnas“ (17 pergalių/5 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o „Juventus“ (8/14) ekipa yra šešta.

***

Šį sezoną komandos jau spėjo susitikti du kartus bei pasidalino po pergalę namuose. Kazio Maksvyčio kariauna savų žiūrovų akivaizdoje pirmajame rate triumfavo 81:70, tačiau antrajame krito Utenoje 80:88.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (69)