Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ po pratęsimo 91:89 (20:18, 19:22, 20:27, 24:16, 8:6) pranoko „Golden State Warriors“ ekipą.

Nugalėtojų gretose I. Brazdeikis rungtyniavo 18 minučių, pelnė 12 taškų (1/3 trit., 4/6 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė, o jam rungtyniaujant „Magic“ pelnė net 25 taškais daugiau nei varžovai.

Lietuvis buvo antras savo komandoje pagal pelnytus taškus. Rezultatyviau už I. Brazdeikį rungtyniavo gynėjas Jalenas Suggsas – 24 taškai. Jį NBA naujokų biržoje „Magic“ į savo gretas pakvietė 5-uoju šaukimu.

Šarlotės „Hornets“ ekipai atstovaujantis puolėjas Arnoldas Kulboka mačą su Sakramento „Kings“ pradėjo startinėje sudėtyje, žaidė 27 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė du kamuolius bei kartą suklydo.

„Hornets“ 70:80 (13:16, 14:15, 21:24, 22:25) nusileido „Kings“ ekipai ir patyrė antrą nesėkmę paeiliui.

A. Kulboka ir nuo suolo kilęs gynėjas D.J. Cartonas buvo rezultatyviausi „Hornets“ gretose – abu pelnė po 13 taškų.

Po akistatos klubo „Twitter“ paskyra lietuvį paskelbė geriausiu dvikovos žaidėju.

Primename, 23-ejų lietuvis rugpjūčio pradžioje padėjo parašą ant dvipusio kontrakto. Tai reiškia, jog ateinančiame sezone puolėjui veikiausiai teks migruoti tarp NBA legendai Michaelui Jordanui priklausančio klubo ir jo dukterinės komandos Grinsboro „Swarm“.

NBA Vasaros lyga rugpjūčio 8-17 dienomis vyksta Las Vegase.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)