Viso pasaulio dėmesį sukaustęs 226 cm ūgio centras per 27 minutes sumetė 9 taškus, atkovojo 8 kamuolius, išdalino 3 rezultatyvius perdavimus. Žaidėjo taikiklis buvo gerokai nusimušęs – jis pataikė vos 2 iš 13 metimų iš žaidimo, tačiau pademonstravo ką moka gynyboje, išrašydamas oponentams net 5 blokus.

Laimėtojų gretose geriausiai pasirodė gynėjas Julianas Champagnie. Jis per 30 minučių aikštėje įmetė 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir išdavė 6 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“ pusėje didžiausią indėlį įdėjo antru šaukimu pasirinktas puolėjas Brandonas Milleris, kuris įmetė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, tačiau 5 kartus prasižengė.

NBA Vasaros lygoje debiutavo ir trečias šių metų šaukimas Scootas Hendersonas. Jo atstovaujama Portlando „Trail Blazers“ komanda turėjo pripažinti Hiustono „Rockets“ pranašumą, rezultatu 99:100.

S. Hendersonas per 21 minutę susirinko 15 taškų, išdalino 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius. Jis metė šiek tiek taikliau nei pirmasis šių metų šaukimas – pataikė 5 iš 13 metimų iš žaidimo, 1 tritaškį iš 3.

Scootas Hendersonas

Portlando krepšininkams kelią rodė gynėjas Shaedonas Sharpe'as, kuris sumetė sumetė 21 tašką ir atkovojo 7 kamuolius.

Hiustono gretose nesustabdomai žaidė puolėjas Jabaris Smithas Jr. Jis per 31 minutę supylė net 33 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir pataikė lemiamą rungtynių metimą. „Trail Blazers“ negalėjo jo sustabdyti neprasižengdami, tad Smith Jr. susirinko net 14 taškų baudos metimas (14/17).