„Rockets“ namie 114:101 (26:21, 21:32, 33:24, 34:24) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (13-49).

Karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekęs 21-erių A. Sengunas nugalėtojams pelnė net 45 taškus (17/29 dvit., 2/3 trit., 5/7 baud.), taip pat atkovojo 16 kamuolių, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir perėmė penkis kamuolius.

Kitoje aikštės pusėje jam iššūkį mesti bandęs prancūzas V. Wembanyama sukrapštė 10 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit.), sugriebė 11 kamuolių ir išrašė 7 blokus.

Kitame susitikime Finikso „Suns“ išvykoje 117:107 (28:32, 37:18, 25:31, 12:21, 15:5) po pratęsimo palaužė lygos čempionę Denverio „Nuggets“ (42-20).

Trečio kėlinio pradžioje svečiai triuškino „Nuggets“ ekipą 77:55. Ši kiek stabilizavo situaciją spurtu 8:2, o iki kėlinio pabaigos sumažino atsilikimą iki vienženklio (90:81).

Likus žaisti keturias minutes „Suns“ vis dar turėjo 9 taškų pranašumą, bet pralaimėjo atkarpą 0:12 ir jau pati atsiliko – 99:102. Likus 26 sekundėms Kevinas Durantas tritaškiu išlygino rezultatą, o Nikola Jokičiaus metimas tikslo nepasiekė.

Pratęsime jau dominavo „Suns“ – Bradley Bealas ir K. Durantas surinko po 5 taškus ir nukalė Finikso ekipai pergalę.

K. Durantas pelnė 35 taškus, Graysonas Allenas pridėjo 28 (8/12 trit.). „Nuggets“ ekipai Jamalas Murray surinko 28 taškus (9 rez. perd.), N. Jokičius 25 (16 atk. kam.).

Klivlando „Cavaliers“ namie 105:104 (25:33, 20:22, 26:32, 34:17) pranoko Bostono „Celtics“ (48-13), kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė po 11 iš eilės pergalių.

Ketvirtame kėlinyje „Celtics“ dar turėjo 22 taškų pranašumą, bet tada darbo ėmėsi „Cavaliers“ narys Deanas Wade’as. Per paskutinį ketvirtį jis pelnė 20 taškų – daugiau už visą varžovų komandą – ir pataikė penkis tritaškius.

Būtent D. Wade’o dėjimas, likus žaisti 19 sekundžių ir tapo pergalingais taškais. Paskutinę mačo sekundę teisėjai dar užfiksavo pražangą prieš Jaysoną Tatumą, bet po peržiūros ši buvo atšaukta.

Nugalėtojams D. Wade’as pelnė 23, Jarrettas Allenas 21 (12 atk. kam.) tašką. Bostono ekipoje rezultatyviausias buvo J. Tatumas su 26 taškais ir 13 sugriebtų kamuolių. Kristapas Porzingis pridėjo 24, Jaylenas Brownas 21 tašką.