Visus keturis kėlinius laimėję „Thunder“ krepšininkai namuose 105:91 (28:22, 23:21, 30:29, 24:19) nugalėjo principinius varžovus Los Andželo „Clippers“ ir pratęsė pergalių seriją savo „Chesapeake Energy“ arenoje iki penkių.

„Thunder“ gretose pirmuoju smuiku grojo Kevinas Durantas, surinkęs 28 taškus. 17 taškų pridėjo Serge'as Ibaka, 12 – Russellas Westbrookas.

„Clippers“ klubui 27 taškus pelnė Blake'as Griffinas, 18 – Jamalas Crawfordas, 17 – Chrisas Paulas.

Šeimininkų pergalę dar labiau pasaldino ir tai, kad per antro mačo iš eilės didžiąją pertrauką „Thunder“ fanas pataikė iš aikštės vidurio ir laimėjo 20 tūkstančių JAV dolerių čekį.

Maža to, laimingąjį 33-ejų metų mokytoją Bradą Bruckerį pasveikino ir pirmoje eilėje sėdėjęs garsus reperis Jay-Z su savo žmona dainininke Beyonce.

„Tai, kad tie vyrukai vienas po kito pataiko metimus iš aikštės vidurio, gali mus psichologiškai sugniuždyti“, – po dvikovos pajuokavo K. Durantas.

Tuo metu susitikime Denveryje vietos „Nuggets“ vyrai 97:87 (24:25, 26:23, 20:14, 27:25) įveikė Čikagos „Bulls“ ekipą, kuriai tai buvo ketvirta nesėkmė išvykose iš penkių.

Nors svečiai atkovojo net 58 kamuolius, juos palaidojo netaiklūs metimai: dvitaškiai – 35/88 (39 proc.), tritaškiai – 3/10 (30 proc.), baudos – 8/14 (57 proc.).

„Nuggets“ į priekį vedė atitinkamai 17 ir 14 taškų įmetę Jordanas Hamiltonas bei J. J. Hicksonas.

„Bulls“ lyderiu buvo Derrickas Rose'as, pasižymėjęs 19 taškų. Po 15 taškų pridėjo Carlosas Boozeris ir Mike'as Dunleavy.

Rungtynės:

Oklahomos „Thunder“ (8/3) – Los Andželo „Clippers“ (8/5) 105:91 (28:22, 23:21, 30:29, 24:19).

„Thunder“: Kevinas Durantas 28, Serge'as Ibaka 17, Russellas Westbrookas 12 (0/6 tritaškiai), Jeremy Lambas 11 taškų.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 27 (10 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 18, Chrisas Paulas 17 taškų (3/4 tritaškiai, 12 rez. perd.).

Denverio „Nuggets“ (5/6) – Čikagos „Bulls“ (6/4) 97:87 (24:25, 26:23, 20:14, 27:25).

„Nuggets“: Jordanas Hamiltonas 17, J. J. Hicksonas 14, Kennethas Fariedas (11 atk. kam.) ir Randy Foye po 12, Nate'as Robinsonas 11, Ty Lawsonas 10 taškų.

„Bulls“: Derrickas Rose'as 19, Carlosas Boozeris (10 atk. kam.) ir Mike'as Dunleavy po 15, Joakimas Noah 12 (11 atk. kam.)... Luolas Dengas 6 taškai (3/17 dvitaškiai, 13 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)