Nors traumuotas D. Lavrinovičius vis dar nerungtyniavo, tačiau kiti lietuviai svariai prisidėjo prie pergalės.

R. Kaukėnas per 32 žaidimo minutes pelnė 17 taškų (3/5 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2, perėmė 3 ir prarado 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas ir buvo priverstas baigti rungtynes ant atsarginių žaidėjų suolelio, nes prasižengė 5 kartus.

K. Lavrinovičius žaidė dar ilgiau – 39 minutes – ir per tą laiką pelnė 15 taškų (2/7 dvit., 3/5 trit., 2/4 baud.). Jis taip pat atkovojo 4 ir prarado 3 kamuolius, po kartą atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą, išprovokavo 7 pražangas ir pats prasižengė 4 sykius.

„Grissin Bon“: Amedeo Della Valle 32 (3/5 dvit., 4/12 trit., 14/15 baud., 5 atk. kam.), Andrea Cinciarini 23 (47 min., 10/15 baudų, 12 atk. kam.), Rimantas Kaukėnas 17 (3/3 trit., 5 rez. perd.), Kšištofas Lavrinovičius 15, Federico Mussini 14.

„Openjobmetis“: Yakhouba Diawara 27 (6/9 dvit., 4/11 trit., 3/3 baud.), Andy Rautinis 22 (6/11 tritaškių), Dawanas Robinsonas 19 (7 atk. kam.), Kristjanas Kanguras 15 (53 min., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Willie Deane‘as 10 (5 atk. kam.).

Skirtingas lietuvių pasirodymas Vokietijoje

Ir toliau sėkmingą žaidimą Vokietijos krepšinio lygoje demonstruoja Simonas Serapinas, kurio atstovaujama Veisenfelso „Mitteldeutscher“ (5/1) komanda išvykoje 86:71 (16:18, 22:14, 26:20, 22:19) netikėtai pranoko Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (4/2) krepšininkus.

Lietuvis prie pergalės labiausiai prisidėjo tolimais metimais – jų pataikė net penkis. Iš viso per 25 minutes jis pelnė 16 taškų (5/6 trit., 1/2 baud.) ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Per aikštėje praleistą laiką S. Serapinas taip pat atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų prasižengė.

Kitose rungtynėse ne taip puikiai sekėsi tiek Laurynui Samėnui, tiek Triero TBB (2/4). TBB susitiko su Krailsheimo „Merlins“ (1/5) ir netikėtai patyrė pralaimėjimą – 84:100 (18:26, 22:24, 15:27, 29:23).

Stebuklų nerodė ir L. Samėnas, per 13 minučių pelnęs 5 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit., 2/5 baud.), atkovojęs 2 ir perėmęs 1 kamuolį, po sykį atlikęs rezultatyvų perdavimą ir suklydęs bei išnaudojęs asmeninių pražangų limitą.