Dalaso „Mavericks“ (29-23) išvykoje 122:108 (28:22, 31:26, 28:23, 35:37) įveikė Niujorko „Knicks“ (33-19).

L. Dončičius varžovams atseikėjo 39 taškus (6/10 dvit., 7/14 trit., 6/7 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius. 27 taškus slovėnas pelnė vien per antrą mačo pusę.

„Knicks“ vertėsi be savo žvaigždžių – Jaleno Brunsono, Juliuso Randle’o ir OG Anunoby. Mačui Niujorko ekipa registravo vos 8 krepšininkus, o pirmoje šio pusėje dėl traumos dar neteko buvusio žalgiriečio Isaiah Hartensteino.

Šeimininkams Donte DiVincenzo pelnė 36 taškus (7/12 trit.).

Kitame susitikime San Fransisko „Golden State Warriors“ (24-25) išvykoje 131:109 (45:34, 25:24, 25:18, 36:33) susitvarkė su Indianos „Pacers“ (29-24).

Net 11 tritaškių susmeigusio S. Curry sąskaitoje – 42 taškai (4/6 dvit., 11/16 trit., 1/2 baud.). Gynėjas pataikė pirmus septynis mestus tritaškius ir per pirmus du kėlinius jau buvo pelnęs 29 taškus.

Tai penktas kartas šiame sezone, kai 35-erių krepšininkas peržengia 40 taškų ribą. 11 tolimų metimų – S. Curry sezono rekordas.

„Pacers“ nė karto nepirmavo ir mačą baigė surinkusi 15 taškų mažiau nei įprastas sezono vidurkis.

Eilinę nesėkmę patyrė „Bucks“, kuri namie 105:129 (26:30, 27:33, 22:39, 30:27) neprilygo Minesotos „Timberwolves“ (36-16).

Tai buvo jau penktas „Bucks“ pralaimėjimas per šešerias rungtynes nuo tada, kai ekipa nusprendė atleisti trenerį Adrianą Griffiną ir jį pakeisti Docu Riversu. Prieš tai Milvokio ekipa Rytų konferencijoje užėmė antrą vietą, dabar dalinasi 3-4 pozicija su „Knicks“.

„Timberwolves“ atitrūko prieš pertrauką, o galutiniai mačo kontrolę perėmė trečiame kėlinyje, kai po spurto 17:3 ėmė triuškinti varžovus 91:64.

Prasmės ir galimybių kovoti dėl pergalės nematęs D. Riversas paskutines 16 susitikimo minučių ant suolo paliko Giannį Antetokounmpo.

Nugalėtojams Anthony Edwardsas pelnė 26 taškus ir išdalino 9 rezultatyvius perdavimus, „Bucks“ komandai AJ Greenas pelnė 27 taškus (7/8 trit.). Tai – po 3,5 taško vidutiniškai renkančio krepšininko rezultatyvumo rekordas.

Milvokio komanda vertėsi be dviejų starto penketo narių – Damiano Lillardo ir Khriso Middletono.