Svečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir jų žvaigždės Anthony Daviso siautulys – puolėjas pelnė 33 (8/24 metimai iš žaidimo, 17/19 baudos), atkovojo 16 kamuolių ir blokavo 5 varžovų metimus.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 12 sekundžių A. Davisas dviem taikliomis baudomis išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą, bet jame sėkmė lydėjo arenos šeimininkus.

„Magic“ į pergalę vedė europiečių duetas: juodkalnietis Nikola Vučevičius surinko 24 taškų (9/20 dvitaškiai, 6/11 baudos) ir sugriebė 14 atšokusių kamuolių, o kroatas Mario Hezonja pridėjo 19 taškų (2/4 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 3/4 baudos).

Tuo metu Dalase vykusiame mače šeštą nesėkmę iš eilės patyrė Dalaso „Mavericks“ (0/6) vyrai, kurie 87:99 (31:20, 25:23, 16:27, 15:29) nusileido Finikso „Suns“ (4/2) ekipai.

Gruzinas Zaza Pačulija aidint pirmo kėlinio sirenai pataikė dvitaškį per trijų varžovų rankas, o teksasiečiai po dviejų ketvirčių pirmavo dviženkliu skirtumu (56:43), tačiau galiausiai persvaros neišlaikė ir suklupo.

„Mavs“ šiame susitikime vertėsi be viso būrio savo pagrindinių žaidėjų: Derono Williamso, Devino Harriso, Wesley Matthewso, Chandlerio Parsonso, Dirko Nowitzkio, JaVale McGee ir Samuelio Dalemberto.

Nugalėtojams buvęs žalgirietis Sonny Weemsas per 17 min. įmetė 4 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kitų trečiadienio ikisezoninių NBA rungtynių rezultatai:

Detroito „Pistons“ (2/5) – Šarlotės „Hornets“ (7/0) 94:99 (22:21, 27:27, 27:22, 18:29).

Atlantos „Hawks“ (4/2) – Memfio „Grizzlies“ (6/0) 81:82 (24:7, 13:26, 18:25, 26:24).

Majamio „Heat“ (4/3) – Vašingtono „Wizards“ (4/2) 110:105 (17:29, 36:23, 19:29, 38:24).