Jie, kaip, beje, ir pirmose ketvirtfinalio rungtynėse su Portlando „Trail Blazers“ klubu, nusileido Hjustono „Rockets“ komandai – 97:112 (28:29, 27:34, 24:22, 18:27).

Nors kaliforniečiai susitikimą pradėjo įkvepiančiu spurtu 7:0, „Raketos“ kėlinio viduryje juos pasivijo ir netgi perėmė kontrolę – 16:20. Prieš pat didžiąją pertrauką tritaškį pataikęs Jamesas Hardenas padidino saviškių persvarą iki 8 taškų – 55:63.

Panašus skirtumas išliko ir trečiame ketvirtyje, o štai lemiamą smūgį savo oponentams teksasiečiai sudavė ketvirto kėlinio pradžioje: laimėjo atkarpą net 14:0 ir atitrūko 19 taškų atstumu – 82:101 bei nebepaliko varžovams jokių minčių apie išsigelbėjimą.

Beje, per paskutinį ketvirtį LeBronas Jamesas nesukrapštė nė taško, o visa „Lakers“ komanda apskritai iš žaidimo atakavo tik 42 procentų taiklumu ir įmetė tik vos kas maždaug ketvirtą tritaškį (29 proc.).

J. Hardenas finišavo su 36 (9/14 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 9/12 baudos), Russellas Westbrookas – su 24 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Ericas Gordonas – su 23, o Austinas Riversas – su 10 taškų.

„Lakers“ gretose 25 taškais pasižymėjo Anthony Davisas (14 atk. kam.), 20 – LeBronas Jamesas (2/7 tritaškiai, 8 atk. kam., 7 rez. perd.), 14 – Alexas Caruso, 10 – Danny Greenas.

Primename, kad šios poros nugalėtojai Vakarų finale susigrums su Los Andželo „Clippers“ arba Denverio „Nuggets“ pajėgomis (kol kas serijoje – 1:0).

Link Rytų konferencijos finalo artėja Majamio „Heat“ ir Bostono „Celtics“ kolektyvai, kurie pirmauja savo serijose – atitinkamai 3:0 su Milvokio „Bucks“ ir 2:1 su Toronto „Raptors“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)