C.Billupsas lemiamu metu ėmėsi iniciatyvos ir tai pasiteisino. Likus 4 sekundėms iki antrojo pratęsimo pabaigos "Grizzlies" išlygino rezultatą, kai Damonas Stoudamire‘as pataikė tritaškį. Tačiau po minutės pertraukėlės "Pistons" ataka buvo nepriekaištinga – kamuolį gavęs C.Billupsas prieš pat finalinę sireną taikliai atakavo krepšį iš vidutinio nuotolio.

"Pistons": Chauncey Billupsas - 30 taškų (4/7 tritaškių, 4/11 dvitaškių; 10/10 baudų; 9 rezultatyvūs perdavimai), Tayshaunas Prince‘as - 24 tšk. (8 atkovoti kamuoliai), Richardas Hamiltonas - 19 tšk., Rasheedas Wallace‘as (9 atk. kam.), Benas Wallace‘as (14 atk. kam., 5 blokai) ir Antonio McDyessas - po 9 tšk.

"Grizzlies": Pau Gasolis - 32 tšk. (13/25 dvit., 6/6 baudų; 13 atk. kam., 3 blk.), Damonas Stoudamire‘as - 24 tšk. (7 rez. perd.), Lorenzenas Wrightas - 14 tšk. (7 atk. kam.), Eddie Jonesas - 11 tšk.

Ketvirtą kartą iš eilės laimėję Detroito krepšininkai lieka absoliučiais NBA lyderiais. Jiems į nugarą kvėpuoja San Antonijaus "Spurs" žaidėjai, kurie savo sąskaitoje turi dviem pralaimėjimais daugiau.

Pratęsimo prireikė iš Šarlotėje, kur vietos "Bobcats" (7-18) po pridėtinio laiko rezultatu 106:103 (25:30, 27:22, 27:21, 20:26; 7:4) įveikė Sakramento "Kings" (10-15).

Pergalę "Bobcats" išplėšė nepaisant komandos lyderio netekties. Emeka Okaforas trečiojo kėlinio pabaigoje patyrė kojos traumą. Po susidūrimo su varžovu Francisko Garcia "Bobcats" lyderis nebegalėjo tęsti rungtynių.

Be to, kiek anksčiau per šias rungtynes traumą patyrė Šalotės klubo gynėjas Kareemas Rushas bei "Kings" žaidėjas Bonzi Wellsas.

Mačo didvyriu tapo Primožas Brežecas. Slovėnas pratęsime pelnė 5 taškus, po kurių "Bobcats" atitrūko 106:99. Daugiau Šalotės klubas taškų nepelnė, tačiau to pergalei pakako.

"Bobcats": Primožas Brežecas - 26 tšk. (9/13 dvit., 8/9 baudų; 8 atk. kam.), Geraldas Wallace‘as - 15 tšk. (7 rez. perd., 6 perimti kamuoliai), Raimondas Feltonas - 14 tšk. (9 rez. perd.), Keithas Bogansas - 13 tšk., Emeka Okaforas - 12 tšk. (12 atk. kam., 3 blk.).

"Kings": Shareefas Abdur-Rahimas - 32 tšk. (12/20 dvit., 8/9 baudų), Mike‘as Bibby - 23 tšk. (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Kevinas Martinas - 19 tšk. (8 atk. kam.), Predragas Stojakovičius - 13 tšk (5/16 metimų).