Lyderių akistatoje Los Andželo „Lakers“ (48-13) namie 113:103 (19:22, 29:26, 39:28, 26:27) pranoko Milvokio „Bucks“ krepšininkus.

Trečiajame kėlinyje pabėgę šeimininkai prasidėjus lemiamam ketvirčiui pirmavo 89:76 ir nors „Bucks“ mėgino pasivyti, „Lakers“ pergalės iš rankų neišleido.

Lemiamu metu Los Andželo klubą tempė LeBrono Jameso ir Anthony Daviso tandemas – jie pelnė net 25 taškus paeiliui. Tai buvo beveik visi (25/26) komandos taškai ketvirtajame kėlinyje.

Ši pergalė užtikrino „Lakers“ dalyvavimą atkrintamosiose varžybose. Kalifornijos ekipa ten žais pirmą kartą nuo 2013-ųjų.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 37 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Anthony Davisas 30 (9 atk. kam.), Kyle'as Kuzma 11 (8 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (12 atk. kam.), Donte DiVincenzo 17, Brookas Lopezas 13, Khrisas Middletonas 12.

Kitose rungtynėse įspūdingai pasirodė buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Aronas Baynesas, kuris vedė į pergalę Finikso „Suns“ (25-38) komandą.

Karjeros rungtynes žaidusio australo vedami „Suns“ namie 127:117 (34:22, 33:36, 28:24, 32:35) pranoko Portlando „Trail Blazers“ (28-36).

A. Baynesas per 36 minutes pelnė 37 taškus (3/9 dvit., 9/14 trit., 4/4 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei 1 kamuolį perėmė.

Vidurio puolėjas 5 tritaškius pataikė ir 19 taškų surinko vien per pirmąjį kėlinį.

„Kartais tokių pokštų NBA lygoje nutinka. Kiekviena naktis čia yra skirtinga. Man sekėsi, nes treneris pastatė mane į tinkamas vietas, o aš laikiausi nurodymų“, – po mačo sakė A. Baynesas.

„Suns“: Aronas Baynesas 37 (9/14 trit., 16 atk. kam.), Dario Šaričius 24 (8 atk. kam.), Devinas Bookeris 23 (12 rez. perd.), Mikalas Bridgesas 18.

„Blazers“: C.J. McCollumas 25 (8 rez. perd.), Damianas Lillardas 24, Hassanas Whiteside‘as 23 (20 atk. kam.), Trevoras Ariza 17.