„Bulls“ klubas, kuriame krepšinio operacijų viceprezidento pareigas užima Artūras Karnišovas, dėl paskutinės vietos atkrintamosiose šeštadienį susikaus su Majamio „Heat“ ekipa. Šios dvikovos nugalėtojas atkrintamųjų pirmame etape susikaus su Rytų konferencijos pajėgiausia ekipa Bostono „Celtics“.

Rungtynių herojumi Čikagoje tapo gynėjas Coby White’as, pasiekęs savo asmeninį rezultatyvumo rekordą – 42 taškai, taip pat 9 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Įpusėjus trečiam kėliniui „Bulls“ persvara siekė tik 3 taškus (88:85). Nikola Vučevičius smeigė tritaškį, po kurio šeimininkai spurtavo 17:2 ir atitrūko 105:87. Lemiamame kėlinyje „Bulls“ neleido svečiams rimčiau priartėti ir užtikrintai nužingsniavo pergalės link.

„Hawks“ ekipai sezonas jau baigtas.

„Bulls“: Coby White’as 42, Nikola Vučevičius (12 atkov. k.), 24, DeMaras DeRozanas (9 rez.p.) 22, Ayo Dosunmu 19 taškų.

„Hawks“: Dejounte Murray 30, Clintas Capela ir Trae Youngas po 22 taškus.

7-ą vietą Rytuose užėmusi „76ers“ įkrintamųjų pirmame mūšyje namuose 105:104 (22:23, 17:28, 30:23, 36:30) įveikė Majamio „Heat“ ekipą (8).

Permainingoje kovoje nugalėtojas sprendėsi mačo paskutinėmis minutėmis. Likus 2:15 min. Tyleris Herro pataikė tritaškį ir išvedė svečius į priekį (94:93).

Iniciatyvos ėmęsis Joelis Embiidas pelnė taškus su pražanga ir jau suteikė „76ers“ pranašumą (96:94), netrukus rezultatą išlygino Haywoodas Highsmithas (96:96, likus 1:30 min.).

Komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis, o likus 36 sek. šeimininkus į priekį metimu su pražanga išvedė Kelly Oubre Jr. (99:96).

„Heat“ atakos metu Nicolas Batumas blokavo T. Herro metimą, o netrukus baudų metimais „76ers“ pranašumą didino Tyrese’as Maxey (101:96).

Šeimininkai išsaugojo trapią persvarą ir žengė į atkrintamąsias.

„76ers“: Joelis Embiidas 23, Nicolas Batumas 20, Tyrese Maxey 19, Kelly Oubre Jr. 11 taškų.

„Heat“: Tyleris Herro (9 rez.p.) 25, Jimmy Butleris 19, Jaime Jaquezas 15 taškų.