J. Andersonas pralaimėjusiems per 23 minutes įmetė 15 taškų (6/7 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 5 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Be buvusio žalgiriečio „Kings“ gretose išsiskyrė po 11 taškų surinkę Willie Cauley-Steinas (5 atk. kam.) ir Duje Dukanas.

Tuo tarpu „Raptors“ rezultatyviausiai rungtyniavo 20 taškų pelnęs Nickas Powellas, 15 taškų pridėjo Bruno Caboclo (5 atk. kam.), 14 – Ronaldas Robertsas (12 atk. kam.), 11 – Drew Crawfordas.

Neblogą pasirodymą surengė kitas buvęs žalgirietis Justinas Dentmonas, bet jo atstovaujama komanda taip pat patyrė pralaimėjimą. Iš buvusių ir esamų žaidėjų sudaryta NBDL rinktinė rezultatu 104:111 (23:19, 26:36, 21:32, 34:24) nusileido Hiustono „Rockets“ klubui.

Starto penkete žaidęs J. Dentmonas per 23 minutes pelnė 14 taškų (1/1 dvit., 3/7 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 ir perėmė net 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius prasižengė.

Įdomu, kad Hiustono komandoje nežaidė nei vienas žaidėjas, kurį „Rockets“ būtų pakvietę NBA naujokų biržoje.

NBDL: Scotty Hopsonas 27 (7/12 dvit., 1/4 trit., 10/12 baud.), Tayloras Griffinas 15 (7 praž.), Justinas Dentmonas 14 (8 per. kam.), Joe Jacksonas (6 rez. perd.) ir Mattas Bouldinas (5 atk. kam.) po 11, Hasheemas Thabeetas 8 (6 atk. kam.).

„Rockets“: Alanas Williamsas 27 (10/18 dvit., 7/9 baud., 10 atk. kam., 7 praž.), Glenas Rice'as 20 (6 atk.kam.), Willas Cummingsas ir D.J. Kennedy (8/10 baud., 9 atk. kam.) po 14, Chrisas Walkeris (6 atk. kam.) ir Christianas Woodas po 9.

Akis į akį susitiko ir du pirmieji naujokų biržos šaukimai – Karlas-Anthony Townsas ir D‘Angelo Russellas. Minesotos „Timberwolves“ ekipa 81:68 (21:22, 20:13, 15:21, 25:12) įveikė Los Andželo „Lakers“ klubą.

Pirmasis naujokų biržoje pakviestas K. A. Townsas per 32 minutes pelnė 12 taškų (4/8 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet keturis kartus suklydo ir 9 sykius prasižengė.

D. Russelas 27 minutes įmetė 8 taškus (2/5 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 5 sykius ir 7 kartus pažeidė taisykles.

„Timberwolves“: Zachas LaVine 24 (3/9 dvit., 4/8 trit., 6/8 baud.), Lorenzo Brownas 17, Othyus Jeffersas 14, Karlas-Anthony Townsas 12, Adreianas Payne‘as 10.

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 23 (6/10 dvit., 2/7 trit., 5/7 baud.), Julius Randle 11, Anthony Brownas ir Tarickas Blackas (13 atk. kam.) po 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)