„Lakers“ (16-14) išvykoje 129:120 (36:39, 35:20, 36:32, 22:29) įveikė Oklahomos „Thunder“ (18-9).

38-erių L. Jamesas ne tik surinko 40 taškų (8/15 dvit., 5/5 trit., 9/9 baud.), bet ir atkovojo 7 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir išrašė du blokus.

„Lakers“ trečio kėlinio pabaigoje triuškino varžovus 26 taškų skirtumu, bet ketvirtojo kėlinio viduryje šeimininkai sugebėjo sugrįžti į kovą ir deficitą nukirpti iki 8.

Vis tik tada svečius į priekį nutempė L. Jamesas, pelnęs 11 taškų iš eilės. Su šia pergale „Lakers“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Anthony Daviso sąskaitoje – 26 taškai (10/20 dvit., 1/1 trit., 3/6 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai. „Thunder“ komandai Shai Gligeousas-Alexanderis pelnė 34 (11/16 dvit., 1/5 trit., 9/10 baud.), Jalenas Williamsas pridėjo 28, Chetas Holmgrenas 19 (10 atk. kam., 3 blk.).

Kitame susitikime Detroito „Pistons“ (2-27) išvykoje 115:126 nusileido Bruklino „Nets“ (14-15) ir patyrė jau 26-ą pralaimėjimą iš eilės.

Tai – pakartotas lygos sezono antirekordas. Tokius ruožus 2010-2011 m. yra išgyvenusi Klivlando „Cavaliers“ ir 2013-2014 m. – Filadelfijos „76ers“.

„76ers“ priklauso ir apskritai ilgiausia nesėkmių serija, kurią ji fiksavo vieno sezono pabaigoje ir kito pradžioje – 28 pralaimėjimai.

Pergale „Pistons“ džiaugėsi spalio 28-ąją.

„Nets“ komandai Mikalas Bridgesas pelnė 29, Camas Thomasas 20 taškų. „Pistons“ Jadenas Ivey surinko 23, Cade’as Cunninghamas 22.